وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 22 اسفند 1398 ساعت 22:02   |   کد مطلب: 39145
مدیر نظارت بر مواد غذایی آرایشی و بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: مصرف فست فود‌ راه انتقال ویروس کرونا را افزایش می‌دهد.

به گزارش نافع، محمد کاظم زاده مدیر نظارت بر مواد غذایی آرایشی و بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان در گفت و گو با خبرنگار ما از همدان گفت:سوسیس و کالباس و فست فود‌ها بخاطر عدم رعایت بهداشت می تواند آلوده به ویروس کرونا باشد.

کاظم زاده با اشاره به اینکه مواد غذایی باید کامل پخته شود افزود: خوردن غذا در رستوران و به ویژه رستوران‌های بین راهی امکان ابتلا به ویروس کرونا را تشدید می‌کند.

مدیر نظارت بر مواد غذایی آرایشی و بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی تاکید کرد:بیماران خاص از جمله بیماران کنسر، وقلبی وعروقی، دیابت با مصرف میوه و سبزیجات می توانند سیستم ایمنی بدن خود را افزایش دهند.

کاظم زاده بیان کرد:آب میوه‌های طبیعی، میوه‌های که دارای مقادیر زیادی از ویتامین سی هستند مثل توت فرهنگی، پرتقال، نارنگی و لیمو ترش می تواند درپیشگری از بیماری کرونا موثر باشد.

کاظم زاده در ادامه گفت:افرادی که خام خواری می‌کنند و تمایلی به پخت کامل غذا ندارند بیشتر در معرض ابتلا به بیماری کرونا هستند.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت