وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 17 اسفند 1398 ساعت 18:15   |   کد مطلب: 39128
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان:
پلیس مسافران غیربومی را تشویق به ترک همدان می‌کند
- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان گفت: عوامل پلیس راهور این استان به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا مسافران غیربومی حاضر در شهر را تشویق به بازگشت به استان محل سکونت خود می‌کنند.

به گزارش نافع، سرهنگ علی فکری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ما بیان کرد: تردد خودروی متعلق به افراد غیربومی در همدان پیش از دوم اسفند، روز برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی روند رو به رشدی داشت اما هم اینک تعداد این خودروها در سطح شهر کاهش یافته است.

وی افزود: عوامل پلیس راهور پس از مواجه با خودروهای غیر بومی، رانندگان و سرنشینان آنها را تشویق به بازگشت به استان محل سکونت خود می کنند که در بیشتر مواقع توصیه های پلیس مورد توجه قرار می گیرد.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان اضافه کرد: با توجه به اینکه اسکان مسافران در آموزش و پرورش، تربیت بدنی و خانه مسافرها ممنوع شده بنابراین مکانی برای استقرار این افراد در صورت حضور در شهر همدان وجود ندارد.

سرهنگ فکری با بیان اینکه اقبال مردم برای اسکان افراد غیر بومی نیز اندک است بیان کرد: شهروندان نیز از مسافران می خواهند که به محل سکونت خود بازگردند تا از آلوده شدن خود و دیگر افراد به ویروس کرونا جلوگیری شود.

طبق اعلام رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، تعداد ابتلای قطعی به ویروس کرونا در کشور به پنج هزار و ۸۲۳ نفر و فوت ناشی از آن به ۱۴۵ نفر رسیده و همچنین هزار و ۶۶۹ نفر تاکنون بهبود یافته‌اند.

منبع:ایرنا

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما