وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 13 اسفند 1398 ساعت 11:25   |   کد مطلب: 39097
رییس پلیس راه استان همدان گفت: تردد خودرو در جاده‌های این استان از یکم اسفند زمان شیوع ویروس کرونا تا یازدهمین روز این ماه ۲ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته‌است.

به گزارش نافع، سرهنگ رضا عزیزی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ما بیان کرد: روزانه بیش از ۴۰۰ هزار دستگاه خودرو و در مجموع چهار میلیون و ۸۶۰ هزار دستگاه خودرو در ۱۱ روز نخست اسفند سالجاری از جاده‌های این استان عبور کردند.

وی با بیان اینکه هم اینک در جاده های همدان ترافیک روان و عادی است بیان کرد: بهتر است شهروندان در شرایط که  احتمال شیوع کرونا متصور است از سفرهای غیر ضروری پرهیز کرده و در محل سکونت خود بمانند.

رییس پلیس راه استان همدان اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته یک مورد سانحه واژگونی در این استان رخ داده که منجر به مرگ یک سرنشین خودرو و مجروح شدن راننده وانت پیکان شد.

سرهنگ عزیزی بیان کرد: این سانحه رانندگی در جاده غار علیصدر رخ داد که به علت سقوط وانت پیکان از پل آبراهی، سرنشین جان باخت و راننده مجروح شد.

طبق گزارش معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تا به امروز /۱۲ اسفند/، حدود هفت هزار و ۸۰۲ نفر به بیمارستان ها و مراکز درمانی مراجعه کرده اند که از چهار هزار و ۳۱۲ تن از آنها تست گرفته شده و یک هزار و ۵۰۱ نفر مورد مثبت کرونا اعلام شدند؛ همچنین ۶۶ فوتی و ۲۹۱ بهبود یافته به ثبت رسیده است. 

تاکنون آزمایش سه فرد مشکوک به ویروس کرونا در همدان مثبت بوده و این ویروس در این استان یک قربانی گرفته است.

منبع: ایرنا
انتهای پیام/

دیدگاه شما