وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 12 اسفند 1398 ساعت 18:39   |   کد مطلب: 39091
نماینده ولی فقیه در استان همدان از عدم تعطیلی نمازهای جماعت در استان خبر داد و گفت: با تصمیم شورای عالی تبلیغ، قرار بر این شد نمازهای جماعت در مساجد با تاکید بر رعایت مسائل بهداشتی برگزار شود.

به گزارش نافع، آیت الله حبیب‌الله شعبانی  در شورای تبلیغ حوزه علمیه استان همدان اظهار کرد: باید از خدمات کادر پزشکی و کادر درمان در سطح کشور و به ویژه استان همدان تقدیر ویژ‌ه‌ای داشته باشیم.

وی هدف از تشکیل این جلسه را بررسی نحوه برگزاری برنامه‌های مذهبی و نمازهای جماعت در این ایام در سطح استان دانست و تصریح کرد: طی مشورت با ستاد پیشگیری از کرونا مشخص شد که استان همدان از وضعیت خوبی برخوردار است و توصیه‌ای بر اینکه مساجد و و نمازهای جماعت تعطیل شوند وجود ندارد.

نماینده ولی فقیه در استان همدان از عدم تعطیلی نمازهای جماعت در استان خبر داد و گفت: نمازهای جماعت در مساجد با تاکید بر رعایت مسائل بهداشتی برگزار خواهد شد.

وی تاکید کرد: خواهش ما از مردم عزیز این است که اگر کسی علائم بیماری دارد، در مساجد حضور نیابد و دیگران نیز با حفظ فاصله مناسب، مسائل بهداشتی را با حساسیت رعایت کنند.

شعبانی با اشاره به اینکه مصوبات این جلسه به اعضای هیئت امنای مساجد و بقاع سطح استان برای اقدام، ارسال خواهد شد گفت: با همراه داشتن مهر شخصی و توجه دقیق به رعایت مسائل بهداشتی تراکم جمعیت در فضاهای بسته، انشاءالله اتفاق خاصی رخ نخواهد داد.

وی از همراهی مردم همدان در مبارزه با شیوع کرونا تقدیر کرد و با بیان اینکه این اتفاق نشان از فرهنگ بالای مردم دارد افزود: در برگزاری سایر تجمعات نیز تصمیم ستاد پیشگیری از کرونا حجت است و باید رعایت شود.
منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت