وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 11 اسفند 1398 ساعت 13:45   |   کد مطلب: 39086
رییس شورای اسلامی شهر همدان گفت: بودجه فضای سبز همدان برای کاشت گل و گیاه در سطح این شهر برای سال ۹۹ افزایش یافت.

به گزارش نافع، کامران گردان روز یکشنبه در نشست بررسی نهایی بودجه سال ۹۹ شهرداری همدان اظهار داشت: بر اساس رای حداکثری اعضای شورای اسلامی شهر همدان، بودجه سال آینده فضای سبز همدان به چهار میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان افزایش پیدا کرد.

وی با تاکید بر اینکه تغییر و کاشت گونه ‌های مقاوم در فضای سبز شهری ضروری است، اضافه کرد: افزایش بودجه فضای سبز بر اساس تورم سال آینده صورت گرفته و نزدیک به بودجه پیشنهادی سال ۹۹ شهرداری است.

گردان خاطرنشان کرد: با این حال انتظار داریم نظارت و مدیریت لازم در کاشت گل و گیاه در فضای سبز همدان صورت بگیرد و رویکرد آن بیشتر در استفاده از گونه های دائمی باشد تا در آینده بتوانیم بهره برداری بهتر را داشته باشیم.

شهردار همدان نیز در این نشست با تاکید بر اینکه توسعه فضای سبز حق مردم است، گفت: شهروندان انتظار داشتن شهری با تنوع گل و گیاه هستند و باید بودجه مناسب در این حوزه اختصاص یابد.

عباس صوفی افزود: توسعه متوازن فضای سبز در تمامی مناطق رویکرد مدیریت شهری است و ۶۰۰ هکتار از پارک های شهر نیاز به کاشت گل و گیاه دارند.

وی اضافه کرد: توسعه فضای سبز آرامش مردم را به دنبال دارد و می توانند در کنار خانواده خود از طبیعت ایجاد شده استفاده لازم را به لحاظ تقویت روحی و روانی داشته باشند.
انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما