وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 10 اسفند 1398 ساعت 07:43   |   کد مطلب: 39069
رئیس بسیج جامعه پزشکی همدان از آمادگی این مجموعه در مقابله با بیماری کرونا خبر داد.

به گزارش نافع، حمید بهرامی‌خو در گفت‌وگو با خبرنگار ما در همدان با اشاره به فعالیت کانون‌های بسیج جامعه پزشکی در مرکز بهداشتی و درمانی استان اظهار کرد: این کانون‌ها همراه با دانشگاه علوم پزشکی استان هستند تا با ویروس کرونا مقابله کنیم.

وی با تاکید به اینکه بسیج جامعه پزشکی در انجام فعالیت‌های فوق‌العاده اعلام آمادگی کرده است گفت: اخیراً با معاون بهداشتی و مسوولان آموزشی دانشگاه علوم پزشکی و نیز مسوولان کانون‌ها با همراهی بسیج دانشجویی در راستای نحوه مقابله با این ویروس جلساتی برگزار کرده‌ایم.

رئیس جامعه پزشکی همدان گفت: در این جلسات بسیج جامعه پزشکی و بسیج دانشجویی  اعلام آمادگی کرده تا همراه دانشگاه علوم پزشکی در کنترل این بیماری تلاش کند.

وی با بیان اینکه در آینده نیز جلساتی در این راستا برگزار خواهیم کرد افزود: از طریق کانون بسیج جامعه پزشکی پمفلت‌های آموزشی در بیمارستان سینا توزیع و برنامه‌‌های در این راستا برگزار شده است.

بهرامی با اشاره اینکه کلیپ آموزشی در رعایت نکات بهداشتی تهیه شده و به زودی در صدا و سیمای مرکز استان و فضای مجازی پخش خواهد شد گفت: نه تنها بسیج جامعه پزشکی بلکه تمام سیستم بهداستی و درمانی آماده ارائه خدمات به مردم و کنترل بیماری کرونا هستند و همه بسیج شده‌اند.

وی با بیان اینکه مراکز جامعه پزشکی در سراسر استان فعال است و همراه تیم بهداشتی و درمانی در دورترین نقاط و روستاها نیز آموزش‌های لازم را ارائه خواهند داد تاکید کرد:
 کانون‌های بسیج جامعه پزشکی در سراسر استان مستقر و آماده ارائه خدمات هستند.

منبع: فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما