وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 9 اسفند 1398 ساعت 09:03   |   کد مطلب: 39063
رئیس اتحادیه قصابان همدان با بیان اینکه بازار گوشت قرمز در همدان راکد است گفت: اگر تقاضا برای خرید گوشت قرمز بالا برود قیمت آن نیز تا درصدی افزایش پیدا می‌کند.

به گزارش نافع، علی اکبر سپهری وفا در گفت‌وگو با خبرنگارما در همدان، اظهار داشت: در حال حاضر قیمت هر کیلو گوشت نرمه گوسفندی 100 هزار تومان است اما اگر تقاضا بالا برود قیمت هم گران تر میشود.

وی با بیان اینکه در ماه های گذشته قیمت گوشت قرمز در همدان به صورت نزولی بوده و نسبت به ابتدای سال 25 هزار تومان ارزانتر شده است، ابراز کرد: اکنون با کمبود دام مواجه هستیم بنابراین اگر در روزهای پایان سال تقاضا برای خرید گوشت قرمز بالا برود باید انتظار داشته باشیم که قیمت نیز تا درصدی افزایش یابد.

رئیس اتحادیه قصابان همدان با تاکید بر اینکه بازار گوشت در حالت رکود به سر می‌برد و مردم تمایل چندانی به خرید ندارند، عنوان کرد: بازار فروش گوشت های منجمد داغ تر از گوشت گرم است.

سپهری وفا با اشاره به اینکه قیمت هر کیلو نرمه گوسفندی 100 هزار تومان است، گفت: گوشت مخلوط گوساله کیلویی 65 هزار تومان و نرمه آن نیز با نرخ 70 تا 75 هزار تومان به فروش میرسد.

وی با تاکید بر اینکه گوشت منجمد توسط شرکت های خصوصی وارد استان میشود و به اندازه کافی هم در بازار وجود دارد، تصریح کرد: قیمت هر کیلو گوشت منجمد در فروشگاه های سطح شهر بین 48 تا 52 هزار تومان است.

رئیس اتحادیه قصابان همدان با بیان اینکه قیمت گوشت برای مصرف کننده تابع نرخ دام زنده است، ابراز کرد: قیمت هر کیلو دام زنده 80 هزار تومان است که نسبت به ماه گذشته اندکی گران شده است.
منبع: تسنیم

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما