وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 2 اسفند 1398 ساعت 15:01   |   کد مطلب: 39030
آیت‌الله سید مصطفی موسوی اصفهانی با بیان اینکه حتما در انتخابات شرکت کنید و انتخاب اصلح را هم مد نظر داشته باشید، گفت: انتخابات سرنوشت مهم کشور را رقم می‌زند و دوستان و دشمنان به این انتخابات چشم دوخته اند.

به گزارش نافع، مدیر حوزه علمیه استان همدان در ستاد نظارت بر انتخابات استانداری با بیان اینکه مردم، همیشه در صحنه‌ها حضور داشتند، اظهار کرد: در این انتخابات نیز مردم حضور چشمگیری دارند و خواهند داشت.

وی افزود: از همه افرادی که تا این لحظه در انتخابات شرکت نکردند تقاضا می‌کنم که به پای صندوق های رای بروند.

موسوی اصفهانی با اشاره به دلایل حضور حداکثری در انتخابات خاطر نشان کرد: انتخابات سرنوشت مهم کشور را رقم می‌زند و دوستان و دشمنان به این انتخابات چشم دوخته اند.

مدیر حوزه های علمیه استان همدان بیان کرد: رهبری اگر با صلابت در مقابل آمریکا می ایستند، نیروهای مسلح پایگاه عین الاسد را موشک باران می کنند و انتقام خون حاج قاسم سلیمانی را می گیرند این به برکت حضور عموم مردم است.

وی ادامه داد: اگر در جریان تشیع جنازه حاج قاسم سلیمانی مردم شرکت نمی کردند چنین قدرتی پیدا نمی‌کردیم که پاسخ دندان شکنی به آمریکا بدهیم.

موسوی اصفهانی خطاب به مردم همدان گفت: حتما در انتخابات شرکت کنید و انتخاب اصلح را هم مد نظر داشته باشید.

وی در ادامه با اشاره به انتخاب افراد اصلح برای نمایندگی مجلس عنوان کرد: باید اصلح را انتخاب کنیم تا در مجلس آینده مشکلاتی که در مجلس فعلی وجود داشت و ۹۰ نماینده آن واجد شرایط نبودند را نداشته باشیم.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما