وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 2 اسفند 1398 ساعت 14:53   |   کد مطلب: 39028
حجت‌الاسلام محمدباقر برقراری گفت: س از پایان رأی‌گیری، افرادی که اسمشان از صندوق بیرون آمده باید بدانند که مردم آنان را انتخاب کرده و آماده ۴ سال خدمتگزاری باشند.

به گزارش نافع، امام جمعه ملایر و قدرت الله ولدی فرماندار ملایر به همراه جمعی از مسئولین شهرستان در شعبه ۷۶ اخذ رأی شهرستان ملایر حاضرشده و رأی خود را به صندوق انداختند.

امام جمعه ملایر پس از حضور در انتخابات در جمع خبرنگاران با تاکید بر حضور همگانی مردم در انتخابات، بیان کرد: پس از پایان رأی‌گیری، افرادی که اسمشان از صندوق بیرون آمده باید بدانند که مردم آنان را انتخاب کرده و آماده ۴ سال خدمتگزاری باشند.

وی افزود: افراد منتخب باید در طول ۴ سال، خدمتگذار صدیق مردم و جمهوری اسلامی ایران بوده و همواره به دنبال حق باشند.

برقراری با بیان اینکه نمایندگان مردم باید در طول ۴ سال حق ملت و نظام اسلامی را در راس برنامه‌های خود قرار دهند، تصریح کرد: نمایندگان باید دشمن ستیز بوده و همراه با مردم در مقابل دشمنان بایستند.

وی با بیان اینکه مردم افرادی را انتخاب کنند که باتقوا بوده و به معنای واقعی کلمه دشمن ستیز باشند، گفت: منتخبان باید با علم و دانایی جامع قانون‌گذاری و نظارت بر اجرای قانون را در رأس امور خود قرار دهند.

فرماندار ملایر نیز با اشاره به حضور پر شور مردم ملایر از آغازین ساعت رأی‌گیری، اظهار کرد: هر رأی امروز ما همچون یک موشک به سمت آمریکا، اسرائیل و عین الاسد است.

قدرت الله ولدی با بیان اینکه ۱۹۹ شعبه اخذ رأی در ملایر فعال است، ادامه داد: در ملایر ۲۳۲ هزار نفر واجد شرایط رأی دادن هستند.

وی حضور گسترده مردم در انتخابات را لبیک به رهبری و نظام دانست و خاطرنشان کرد: حضور مردم مشت محکمی بر دهان استکبار و صهیونیست است که همواره با هجمه‌های فراوان به دنبال کمرنگ کردن حضور مردم هستند.

فرماندار ملایر به حضور گسترده مردم در بزنگاه‌های انقلاب اشاره کرد و یادآور شد: مردم در مراسم‌های مختلف انقلاب از جمله راهپیمایی ۲۲ بهمن و تشییع سردار سلیمانی حضور چشمگیر داشته و امروز نیز بار دیگر شاهد حضور حماسی آنها هستیم.

وی با بیان اینکه رأی اولی‌ها امروز در سرنوشت کشور شریک می‌شوند، اظهار کرد: مردم بر اساس معیارها بیان شده از سوی رهبری، نماینده شایسته را انتخاب کنند تا بتواند گره گشای مشکلات کشور باشند.
منبع:عصرهمدان

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما