وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 30 بهمن 1398 ساعت 20:15   |   کد مطلب: 39018
جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) در استان همدان با بیان اینکه اغلب مشکلات صنعتگران مربوط به بانک‌هاست گفت: امروز برای مبازره با جنایت و تحریم‌های آمریکا باید از قدرت تولید استفاده کرد.

به گزارش نافع، سردار مهدی فرجی ظهر امروز در «نخستین همایش و کارگاه آموزش مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی» با بیان اینکه تمام تلاش دشمن ضربه به واحدهای تولیدی و سنگر صنعت است اظهار کرد: اشتغال جوانان و راه‌اندازی واحد صنعتی به امنیت کشور کمک کرده و زحمات نیروهای انتظامی را کم می‌کند.

وی با اشاره به اینکه خودمان را سرباز فعالان عرصه تولید و صنعت می‌دانیم افزود: با تمام توان برای حل مشکلات تولیدکنندگان وارد کار می‌شویم تا روند تولید در کشور بهبود یابد.

جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) در استان همدان با تأکید بر اینکه اغلب مشکلات صنعتگران مربوط به بانک‌هاست تصریح کرد: مسوولان مربوطه باید فکری برای رفع این مشکل کنند.

وی همدان را به لحاظ امنیت جزو بهترین استان‎ها دانست و با بیان اینکه این منطقه بسیاری از پارامترهای رونق تولید را دارد گفت: همکاری و همت مسوولان استان برای حل مشکلات تولیدکنندگان نیز ستودنی است.

فرجی با بیان اینکه اقدامات تولیدکنندگان در کشور بسیار ارزشمند و قابل تحسین است افزود: امروز برای مبارزه با جنایت و تحریم‌های آمریکا باید از قدرت تولید استفاده کرد.

وی در پایان با اشاره به اینکه وضعیت کشور خوب است و مشکلی در کالاهای اساسی نداریم اظهار کرد: درباره محصول شکر در برهه شب عید برخی به دنبال ایجاد تشویش در استان هستند در حالی که طبق اطلاعاتی که از مسوولان مربوطه دریافت کردیم در انبارها شکر فراوان وجود دارد.
منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت