وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 28 بهمن 1398 ساعت 21:53   |   کد مطلب: 39001
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات‌ ایمنی شهرداری همدان گفت: آموزش‌های ایمنی برای مقابله با حوادث،‌ سالانه به ۲۰ هزار شهروند همدانی ارائه می‌شود.

به گزارش نافع، محمدرضا بیاناتی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: ترویج و اشاعه فرهنگ ایمنی بین تمامی اقشار جامعه از اهداف اصلی سازمان آتش نشانی است و در این راستا آموزش شهروندی در مدارس، نهادهای دولتی و خصوصی با توجه به امکانات موجود هر ساله ارائه می شود.

وی با تاکید بر آمادگی جسمانی و امکانات فنی آتش نشانی برای مقابله با حوادث با هدف کاهش خسارت، افزود: آموزش شهروندی عامل مهمی در پیشگیری از حوادث ناگوار جانی و مالی و ارائه خدمات مطلوب تر به شهروندان است و آموزش، ترویج و گسترش فرهنگ ایمنی مقابله با حوادث از جمله عوامل موثر در پیشگیری و کاهش حوادث است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات‌ ایمنی شهرداری همدان گفت: با توجه به اهمیت ویژه آموزش شهروندی در سالهای اخیر، سازمان آتش نشانی همدان در راستای ارتقای فرهنگ ایمنی گام های موثری برداشته است.

بیاناتی تاکید کرد: این سازمان با اطلاع رسانی به روز از طریق رسانه ها، ارائه هشدارها و نکات ایمنی توسط کارشناسان سازمان، توزیع کتابچه، پوستر در بین شهروندان، چاپ بنر و نصب بیلبرد هشدارهای ایمنی در سطح شهر اقدام به آموزش نکات ایمنی کرده است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما