وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 27 بهمن 1398 ساعت 07:25   |   کد مطلب: 38989
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان با بیان اینکه طرح ویژه بازرسی و نظارت کالاها در ایام نوروز از ابتدای اسفند تا پانزدهم فروردین سال آینده در نظر گرفته شده است گفت: ۱۰ تیم بازرسی در قالب تیم‌های دو نفره نظارت بازار را برعهده دارند.

به گزارش نافع، داریوش صفاری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما در همدان با بیان اینکه به منظور کنترل و نظارت بر بازار سه طرح کلی در بازه زمانی ابتدای اسفندماه تا پایان ماه مبارک رمضان برنامه‌ریزی شده است اظهار کرد: طرح ویژه بازرسی و نظارت کالاها در ایام نوروز از ابتدای اسفندماه تا پانزدهم فروردین سال آینده در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به اینکه در استان همدان روزانه در این تاریخ ۱۰ تیم بازرسی در قالب تیم‌های دونفره نظارت بازار را برعهده دارند افزود: علاوه بر آن گشت‌های مشترک بازار را از لحاظ موارد مصوب شده رصد می‌کند.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان در ادامه تصریح کرد: از کالاهای اساسی، مواد لبنی، اقلام پروتئینی، خدمات انبارها، کیف و کفش، پوشاک، برنج، شکر، میوه، شیرینی‌جات و... بازرسی و رصد می‌شوند.

وی با تاکید بر اینکه در حوزه خدمات نیز رستوران‌ها، اماکن تفریحی، خشکشویی‌ها، خدمات خودرویی، مراکز آژانس‌های مسافربری و..‌. نیز رصد می‌شوند ادامه داد: از تاریخ پانزدهم فروردین ماه سال آینده تعداد تیم‌های بازرسی با توجه به کاهش تب و تاب بازار  به 6 گروه تقلیل خواهد یافت.

صفاری خاطرنشان کرد: پس از پایان ایام نوروز تا پایان ماه مبارک رمضان علاوه برکالاهای اساسی اقلام دیگر نیز در بازرسی‌ها رصد می‌شوند.

وی گفت: تعدادی مرکز پخت نان به عنوان نانوایی‌ کشیک در سطح شهر در نظر گرفته خواهد شد تا در ایام نوروز تا ساعت ۲۳ به مسافران نوروزی خدمات ارائه دهند.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان با بیان اینکه در نمایشگاه برگزار شده یک غرفه به نظارت غرفه‌ها اختصاص یافته تا شکایات مردمی به این بازرسان اعلام و رسیدگی صورت گیرد تأکید کرد: پیش از برگزاری هر نوع نمایشگاهی غرفه‌داران باید قیمت اجناس خود را مشخص و این قیمت بر هر کالایی نصب شود.
منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما