وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 26 بهمن 1398 ساعت 22:04   |   کد مطلب: 38986
مسوول بسیج دانش‌آموزی سپاه انصارالحسین(ع) همدان از تدوین سند ملی راهیان نور خبر داد و گفت: در صورت تأیید مرکز، همدان مبدع این طرح خواهد بود.

به گزارش نافع، محمدتقی امیدی در گفت‌وگو با خبرنگارما در همدان اظهار کرد: وجود ۳۶ هزار دانش‌آموز شهید در کشور و یک‌هزار و ۷۶ شهید دانش‌آموز در استان سندی بر ایثار و حقانیت نسل اول انقلاب است.

وی گفت: امیدواریم این روحیه به دانش‌آموزان امروز منتقل شود و دانش‌آموزانی در تراز انقلاب اسلامی و در آینده مدیران انقلابی و جهادی داشته باشیم.

مسوول بسیج دانش‌آموزی سپاه انصارالحسین(ع) همدان دفاع مقدس را گنجینه‌ای تمام‌نشدنی برشمرد و افزود: اردوی راهیان نور با استقبال بی‌نظیر دانش‌آموزان، دانشجویان و خانواده‌ها مواجه شده است.

وی با بیان اینکه طی دو ماه گذشته یک اتوبوس از دانش‌آموزان مددجوی کمیته امداد به اردوی راهیان نور اعزام شدند گفت: ۱۰ روز آینده بعد از اتمام سه دوره راهیان نور دانش‌آموزی؛ راهیان نور دانشجویی آغاز خواهد شد و بعد از آن نیز راهیان نور مساجد و محلات است.

امیدی با اشاره به اینکه اردوی راهیان نور محدود به زمان خاص نیست و در طول سال اجرا می‌شود گفت: سند ملی راهیان نور از سوی استان تهیه شده که اگر کشوری شود مبدع آن همدان است.

وی بیان کرد: در حوزه راهیان نور دانش‌آموزی استان، از حجم ابلاغی گذشته‌ایم و همدان جزو استان‌هایی بوده که در این زمینه پیشی‌ گرفته است.

مسوول بسیج دانش‌آموزی سپاه انصارالحسین(ع) همدان با بیان اینکه آخر هر سال راهیان نور خانواده‌ها آغاز می‌شود افزود: خیلی از خانواده‌ها سفرهای نوروزی خود را در مناطق عملیاتی می‌گذرانند که برای حضور آنها پیش‌بینی‌ لازم صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه مدارس استان خوزستان برای اسکان این مسافران در نظر گرفته شده است خاطرنشان کرد: تدابیری اندیشیده شده تا اگر خانواده‌ها در یادمان‌ها حضور می‌یابند امکاناتی برای آنها فراهم شود.

امیدی خاطرنشان کرد: خانواده‌ها می‌توانند از مناطق یادمان عملیاتی والفجر ۸، اروند، شلمچه، فتح المبین، شوش دانیال نبی(ع) و ... بازدید کنند.
منبع: فارس

انتهای پیام/

دیدگاه شما