وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 26 بهمن 1398 ساعت 08:53   |   کد مطلب: 38980
شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در استان همدان حمایت خود از «عیسی جعفری» کاندیدای حوزه انتخابیه بهار و کبودراهنگ را اعلام کرد.

به گزارش نافع، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در استان همدان با صدور اطلاعیه‌ای حمایت خود از «عیسی جعفری» از حوزه انتخابیه بهار و کبودراهنگ را اعلام کرد.

متن اطلاعیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

شیعه ۱۴ قرن از میان دریای خون گذشته است تا به تشکیل نظام مقدس جمهوری اسلامی رسیده است و ضامن اقتدار و عظمت آن در برهه حساس کنونی تشکیل مجلس قوی و کارآمد است، مجلسی که دغدغه های مردم را در اولویت قانونگذاری قرار داده و در تمام شئون پیروی عملی از ولایت فقیه را سرلوحه کار خود قرار دهد.

به استحضار مردم سرافراز حوزه انتخابیه بهار و کبودراهنگ می‌رساند شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان همدان پس از بررسی جمیع جوانب و مشورت با نخبگان حوزوی و دانشگاهی، فعالان سیاسی، فرهنگی و اجتماعی و تشکیل مجمع بزرگ مردمی به منظور تشکیل مجلس قوی و کارآمد برای حوزه انتخاباتی کبودراهنگ و بهار مهندس عیسی جعفری را به عنوان کاندیدای اصلح انقلابی و کارآمد معرفی می‌کند.

از همه مردم شریف دعوت می‌کنیم با حضور حداکثری پای صندوق‌های رای زمینه قوت برای انقلاب اسلامی و آینده‌ای روشن و ایرانی سربلند را فراهم آورند.
منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت