وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 25 بهمن 1398 ساعت 14:16   |   کد مطلب: 38975
معاون اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان همدان گفت: دانش‌آموزان مداح در همدان به دیدار امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) مشرف می‌شوند.

به گزارش نافع، محمد صالح زارعی امروز در گفت‌وگو با خبرنگارما  در همدان با اشاره به تشرف دانش‌آموزان مداح در همدان به  دیدار امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) اظهار کرد:  این مداحان عضو هیات‌های دانش‌آموزی انصارالمهدی(ع) همدان هستند.

وی گفت: این دیدار روز شنبه ۲۶ بهمن‌ماه هم‌زمان با سالروز ولادت حضرت صدیقه طاهره(س) انجام می‌شود که در این روز صدها تن از مداحان، ذاکران، شاعران آیینی و فعالان هیأت‌های مذهبی به سنت سه دهه گذشته به دیدار مقام معظم رهبری می‌روند و میلاد فرخنده حضرت صدیقه(س) را به ایشان تبریک می‌گویند.

معاون اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان همدان افزود: امسال با پیگیری‌های صورت گرفته برای نخستین بار جمعی از مداحان و خادمان فعال در هیئت دانش آموزی انصارالمهدی(عج) به دیدار مقام معظم رهبری خواهند رفت.

وی خاطرنشان کرد: هیئت‌های دانش‌آموزی انصارالمهدی(عج) در صدها مدرسه پسرانه و دخترانه در سطح استان در حال فعالیت است و هر هفته نیز دانش آموزان هیئت هفتگی شهری خود را برگزار می‌کنند و در ایام محرم، فاطمیه و مناسبت‌های ویژه نیز برنامه‌های جذابی دارند.

زارعی در پایان گفت: مشخصه ویژه هیات های دانش آموزی انصارالمهدی(عج) این است که این تشکیلات با محوریت خود دانش‌آموزان فعالیت می‌کند و آنها متولی اجرای تمام برنامه‌ها هستند.
منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما