وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 25 بهمن 1398 ساعت 10:19   |   کد مطلب: 38972
فرمانده اسبق لشکر ۴۱ ثارالله کرمان:
اخلاص و خودسازی شاخصه شهید سلیمانی بود
سردار غلامرضا کرمی با بیان اینکه شهید سلیمانی را باید الگو قرار دهیم، گفت: شهید سلیمانی ثمره انقلاب اسلامی بود که بدست امام پرورش یافت.

به گزارش نافع، فرمانده اسبق لشکر ۴۱ ثارالله کرمان شامگاه دیشب در مراسم چهلم شهید سلیمانی در جمع مردم همدان اظهار داشت: شاخصه شهید سلیمانی خودسازی و اخلاص او بود.

وی گفت: کسی که فرمانده شجاع جنگ بود این بار خود را در مسیر عرفا سامان داد، در کنار اخلاص، ولایتمداری او بیشتر به چشم می خورد و هیچگاه سخن مقام معظم رهبری را زمین نگذاشت.

سردار کرمی با بیان اینکه شهید سلیمانی ولایتمدار بود، افزود: با اینکه در اوج مقام و منزلت بود اما شئون عاقبت بخیری را رابطه قلبی، دلی و حقیقی با ولایت می دانست.

همرزم شهید سلیمانی تاکید کرد: بعد از پایان دفاع مقدس یگانها برای ایجاد امنیت مرزهای شرق کشور نقش بسزایی را ایفا کردند و حاج قاسم برای این کار هم زحمت زیادی کشید.

سردار کرمی ابراز داشت: شهید سلیمانی فرمانده شجاعی بود که دشمن برای او ناچیز بود. محبوبیت او در ایران و جهان ستودنیست، در برابر دشمن محکم و در برابر خودی متواضع بود.

فرمانده اسبق لشکر ۴۱ ثارالله کرمان در خصوص ستاد بازسازی عتبات عالیات که تحت اندیشه و فرمان شهید سلیمانی بود، گفت: شهید سلیمانی برای دفاع از حریم اهل بیت، مدیریت عتبات عالیات و موکب ها را بر عهده داشت.

همرزم شهید سلیمانی در ادامه یادآور شد: بعد از سیل اخیر که در آبان اتفاق افتاد شهید سلیمانی با حضور نیروهای حشدالشعبی برای کمک به مردم سیل زده به میدان آمد.

کرمی افزود: وقتی می گوییم همه ما حاج قاسم هستیم باید ابعاد وجودی این شهید را شناخته و سیره او را در زندگی رعایت کنیم.

وی عنوان کرد: شهید سلیمانی ثمره انقلاب اسلامی بود که بدست امام پرورش یافت، باید او را سرمشق و الگو در زندگی خود قرار دهیم.

فرمانده اسبق لشکر ۴۱ ثارالله کرمان گفت: شهید سلیمانی پهلوانی بود که دل مردم را بدست می آورد و به خاک افتاده ها را حمایت می کرد. 
منبع:عصرهمدان

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما