وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 24 بهمن 1398 ساعت 21:58   |   کد مطلب: 38967
معاون عملیات نیروی مقاومت بسیج با اشاره به مجاهدت سردار سلیمانی در ناکام گذاشتن سیاست‌های آمریکا در خاورمیانه گفت: دشمن می‌خواست طرح تجزیه ‌کشورهای اسلامی منطقه خاورمیانه را اجرا کند و برای این کار 7 میلیارد دلار هزینه کرد اما ناکام ماند.

به گزارش نافع، سردار سالار آبنوش بعد از ظهر امروز در یادواره شهدای شهرستان نهاوند و چهلمین روز درگذشت سردار سلیمانی اظهار کرد: گروه «ما نمی‌توانیم» و «نمی‌شود» را جزو فتنه‌گران و نماد کسانی که دارای باور «ما می‌توانیم» و «می‌شود» را رهروان ولایت و مجاهدان انقلاب می‌دانیم.

وی با بیان اینکه از ابتدای انقلاب در هر زمینه‌ای ورود پیدا کردیم عده‌ای گفتند «نمی‌شود» افزود: در دوران دفاع مقدس عده‌ای گفتند ما نمی‌توانیم با دشمن بجنگیم پس باید صلح کنیم، یا در قضیه تسخیر لانه جاسوسی آمریکا عده‌ای گفتند ما نباید با ابرقدرت آمریکا دربیفتیم و از دولت موقت استعفا دادند اما در هر دو زمینه دیدیم که ما توانستیم و دشمن را به زانو درآوردیم.

معاون عملیات نیروی مقاومت بسیج با اشاره به اینکه با وجود قدرت فعلی جمهوری اسلامی عده‌ای هنوز می‌گویند «ما نمی‌توانیم» افزود: ما با وجود رهبری، مرجعیت، دین قوی و ثروت خدادادی به یک قدرت بزرگ تبدیل شده‌ایم اما هنوز عده‌ای می‌گویند «ما نمی‌توانیم» که البته علت آن است که فرزندان و وابستگانشان در غرب هستند.

وی با برشمردن مولفه‌های ابرقدرتی در دنیا گفت: امروز هر کشور در هشت مولفه قدرت داشته باشد در دنیا به عنوان ابرقدرت شناخته می‌شود که با درایت رهبری، تلاش جوانان و روحیه جهادی آنها ما تمام این مولفه‌ها را داریم.

دنیا به قدرت ما اقرار کرده است اما برخی حاضر نیستند بپذیرند «ما می‌توانیم» 

آبنوش ادامه داد: دنیا به قدرت ما اقرار کرده است اما برخی حاضر نیستند بپذیرند که «ما می‌توانیم» لذا می‌گویند باید برویم و با دشمن لابی کنیم!

وی با اشاره به دهه فجر و دستاوردهای کم‌نظیر انقلاب اسلامی افزود: قبل از انقلاب از جیب ما به آمریکایی‌ها حق توحش می‌دادند که این اهانت بزرگی به مردم بود اما به برکت انقلاب ما امروز در دنیا آقا هستیم و روی پای خودمان ایستاده‌ایم.

معاون عملیات نیروی مقاومت بسیج سرچشمه باور به توان داخلی و روحیه «ما می‌توانیم» را داشتن معنویت عنوان کرد و افزود: ما به برکت زیارت عاشورا و کربلایی بودن توانستیم به این دستاوردها دست یابیم اما عده‌ای که میگویند نمی‌شود چون دلشان کربلایی نیست و وجودشان با اجنبی پیوند خورده است.

وی رمز موفقیت سپاه در انجام کارهای بزرگ را پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری دانست و ادامه داد: چون حضرت آقا از ما خواسته بودند در حوزه سازندگی شرکت کنیم توانستیم کارهای بزرگی را به انجام برسانیم و برای کشور افتخار کسب کنیم.

آبنوش با بیان اینکه تمام نیازهای اساسی کشور را بومی‌سازی کرده و در همه زمینه‌ها به‌روز هستیم گفت: در زمینه نظامی به قدرتی رسیده‌ایم که توانستیم پایگاه عین‌الاسد آمریکا در عراق را ویران کنیم.

وی سپاه را حافظ انقلاب و بلاگردان و فدایی ملت دانست و افزود: ما برای این انقلاب حاج قاسم‌ها را روی دوشمان تشییع کرده‌ایم لذا هر جا انقلاب را در خطر ببینیم با تمام وجود در آنجا حضور خواهیم یافت.

معاون عملیات نیروی مقاومت بسیج یکی از اقدامات اخیر سپاه در زمینه حفظ منابع آب و بارش‌های کشور را جلوگیری از خروج آب و بازگشت آن به کشور از طریق ایجاد تونل‌های زیرزمینی عنوان کرد و گفت: برخی می‌گفتند این کار شدنی نیست اما با بهره‌مندی از دستورات حضرت آقا و اعتماد به نیروهای داخلی این کار را به انجام رساندیم که خبرهای آن به زودی به مردم اعلام می‌شود.

وی با تأکید بر لزوم بهره‌گیری از توان مدیران جهادی برای تداوم موفقیت‌های کشور افزود: دشمن متوجه توان مدیریتی ولایت شده است به همین دلیل سعی در قطع پیوند امام و امت دارد که البته کورخوانده است.

مردم در تشییع پیکر حاج قاسم و راهپیمایی ۲۲ بهمن تودهنی بزرگی به آمریکا زدند 

آبنوش اظهار کرد: مردم ما در مراسم تشییع پیکر حاج قاسم و راهپیمایی ۲۲ بهمن تودهنی بزرگی به آمریکا زدند و ثابت کردند دست از انقلاب نخواهند کشید.

وی در ادامه یکی از نقاط ضعف را در حوزه اقتصاد و بحث معیشت دانست و با بیان اینکه تنها دلیل این موضوع تحریم نیست گفت: امروز باید مرد جهادی و الهی بالای سرکار باشد تا بتوانیم تحریم‌ها را بی‌اثر کنیم، نداشتن مدیر جهادی ما را در این زمینه آسیب پذیر ساخته است.

معاون عملیات نیروی مقاومت بسیج رسیدن به خودکفایی اقتصادی را بسیار ضروری و مهم خواند و افزود: اگر ما در زمینه دارو و غذا به آمریکا محتاج شویم معلوم نیست چه بر سر ما می‌آورند همانگونه که آمریکا کشته شدن ۵۰۰ هزار کودک در عراق به دلیل کمبود پنی‌سیلین را برای خود افتخار می‌داند.

وی در ادامه به مجاهدت‌های سردار سلیمانی در ناکام گذاشتن سیاست‌های آمریکا در خاورمیانه اشاره کرد و گفت: دشمن می‌خواست طرح تجزیه ‌کشورهای اسلامی منطقه خاورمیانه را با ایجاد اختلاف بین مردم عراق و سوریه اجرا کند و برای عملی شدن این کار 7 میلیارد دلار هزینه کرد.

آبنوش به مدیریت مقام معظم رهبری در خنثی کردن این توطئه دشمن اشاره کرد و اضافه کرد: رهبری می‌دانست نقشه دشمن در این زمینه چیست بنابراین از شهیدسلیمانی خواست جلوی انجام این کار را بگیرد که با مجاهدت‌های این سردار آسمانی به جای ایجاد خاورمیانه بزرگ دلخواه دشمن، این منطقه به خاورمیانه بزرگ مقاومت تبدیل شد.

وی گفت: شهید سلیمانی با دلی مملو از عشق به ولایت، کربلا، غدیر، اطاعت از رهبر معظم انقلاب و اجرای عدالت وارد عمل شد و پس از سال‌ها مجاهدت سرانجام در این راه به شهادت رسید.

معاون عملیات نیروی مقاومت بسیج در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نقش انقلاب اسلامی در معرفی اسلام واقعی گفت: متاسفانه با وجود جریان نفوذ از صدر اسلام مساله امامت از دین گرفته شد و طی ۱۴۰۰ سال از عمر اسلام افراد و گروه‌هایی مانند ابوذر توانستند اسلام را به آیندگان برسانند.

وی با بیان اینکه پس از ۱۴۰۰ سال لایه‌های گذشته در دهه فجر از اسلام کنار زده شد افزود: تبلور اسلام ناب محمدی در دهه فجر تجلی یافت و بشریت خیره این نور شد.

آبنوش گفت: ما انقلاب کردیم تا واقعیت‌های اسلام را برای مردم دنیا نمایان سازیم و آنان را با حقیقت دین آشنا کنیم.

وی گفت: امروز علم نور دست من و شماست که باید با آن بشریت را نجات دهیم و اگر این کار را نکنیم در راه گذشتگان قدم گذاشته‌ایم.
منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما