وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 24 بهمن 1398 ساعت 21:56   |   کد مطلب: 38966
مسوول بسیج جامعه زنان ملایر از برگزاری جشن بزرگ میلاد کوثر در ملایر همزمان با سالروز میلاد حضرت زهرا(س) خبر داد.

به گزارش نافع، مژگان کمالی در گفت‌وگو با خبرنگارما  در ملایر با تبریک ایام فرا رسیدن ولادت‌ حضرت‌ زهرا(س) و بزرگداشت مقام مادر اظهار کرد: همزمان با این ایام بیش از ۳۲ برنامه شاخص و محوری در هفته زن توسط جامعه بسیج زنان ملایر اجرا خواهد شد.

وی از برگزاری جشن کوثر همزمان با روز میلاد حضرت زهرا(س) در سینمابهمن ملایر خبر داد و افزود: در این برنامه از پنج بانوی شاخص شهرستان تقدیر می‌شود.

مسوول بسیج جامعه زنان ملایر هدیه به متولدین دختر در بیمارستان مهر در روز میلاد حضرت زهرا(س)، سرکشی از خانه سالمندان سامن، برگزاری نشست‌های بصیرت فاطمی، برگزاری  جشنواره «ندای فطرت» با برپایی ایستگاه‌های مختلف در بوستان چمران و... را از دیگر برنامه‌های هفته زن در ملایر دانست.

وی از برگزاری برنامه «ساعت گفت‌وگو با خدا» در مهدهای صالحین خبر داد و افزود: این برنامه به منظور ترویج غیرت علوی «من یک قاسم سلیمانی هستم» برگزار می‌شود.

کمالی برگزاری «همایش مادران آفتاب» با تبیین شاخص‌های ولایتمداری فاطمی در شهیدسلیمانی از دیگر برنامه‌های بسیج جامعه زنان ملایر در ایام میلاد حضرت زهر (س) برشمرد و خاطرنشان کرد: توزیع سبد کالا به چند خانواده نیازمند در این ایام از سوی بسیج جامعه زنان از دیگر برنامه‌ها خواهد بود.

وی با اشاره به برگزاری برنامه‌های ابتکاری و خلاقانه فاطمه‌شناسی نیز در رشته‌های نقاشی، داستان، شعر و... گفت: جشن کوثر در سایر حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج شهرستان نیز برگزار خواهد شد.
منبع: فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت