وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 14 بهمن 1398 ساعت 12:48   |   کد مطلب: 38876
فرماندار همدان با بیان اینکه در چند سال گذشته قیمت نان در همدان ثابت بوده در حالی که همه هزینه‌ها افزایش یافته است گفت: قیمت‌ نان باید به میزانی افزایش یابد که نانواها ورشکسته نشده و کیفیت نان نیز کاهش نیابد.

حسین افشاری امروز در گفت‌وگو با خبرنگارما در همدان با بیان اینکه در شهرستان همدان ۵۸۵ واحد نانوایی فعال هستند که قوت اصلی مردم را تامین می کنند اظهار کرد: متأسفانه شاطرها و کارگران حرفه‌ای نانوایی‌های همدان در حال مراجعه به واحدهای آزادپز و یا مهاجرت به سایر شهرستان‌ها هستند.

 وی با اشاره به اینکه این اتفاق باعث کاهش کیفیت نان و ایجاد نارضایتی بین مردم می‎شود افزود: در چند سال گذشته قیمت نان در همدان ثابت بوده در حالی که همه هزینه‌ها اعم از حامل‌های انرژی افزایش یافته و قیمت نان افزایشی نداشته است.

فرماندار همدان تصریح کرد: به منظور توجیه اقتصادی از میزان وزن نان در نانوایی‌ها کاسته می‌شود که این موضوع نیز نارضایتی مردم را به دنبال دارد.

وی با تأکید بر اینکه در اکثر استان‌های همجوار قیمت نان افزایش یافته و نمی‌توانیم در استان همدان این افزایش قیمت اعمال نشود ادامه داد: قیمت‌ نان باید به میزانی افزایش یابد که نانواها ورشکسته نشوند و کیفیت نان نیز کاهش نیابد.

افشاری در پایان عنوان کرد: قیمت نان افزایش می‌یابد اما در زمانی مناسب که در حال بررسی آن هستند.
منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما