وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 11 بهمن 1398 ساعت 15:27   |   کد مطلب: 38852
امام جمعه همدان خواستار استحکام رفتار مسئولان در برابر استکبار شد و گفت: هرگونه حرکت سران کشور زیر ذره بین آمریکا بوده و آنها از سستی ها به سود خود استفاده می کنند.

به گزارش نافع، حجت الاسلام والمسلمین حبیب‌الله شعبانی موثقی در خطبه های نماز جمعه این هفته همدان،خاطرنشان کرد: نتیجه طرح معامله قرن همان یهودی سازی فلسطین بوده که از کرانه باختری آغاز شده و تا شهرک یهودی نشین ادامه دارد.

وی در ادامه تصریح کرد: نظام استکبار جهانی در نظر دارد تا با اجرایی شدن این طرح، به بهانه های صلح و عدالت خواهی بتوانند جمعیت کثیر ساکن در فلسطین را یهودی کرده و منطقه را منطقه یهودی نشین کنند.

امام جمعه همدان با بیان اینکه برخی کشورهای عربی مانند آل سعود نیز این طرح را به رسمیت شمرده اند، اعلام کرد: برای پذیرش این طرح توسط کشورهای سلطه طلب، آمریکا نیز به آنها قول داده تا در آینده کشور فلسطین را ایجاد کند.

نماینده ولی فقیه در استان افزود: معامله ننگ آور قرن هیچ گاه نمی تواند فلسطین را نابود کرده و به فضل الهی و فرمایش رهبر معظم انقلاب، رژیم اشغالگر قدس ۲۵ سال آینده را نخواهد دید.

وی همچنین خاطرنشان کرد: مردم انقلابی کشورمان همانطور که شاه را پس از حکومت ۲۵۰۰ ساله از کشور بیرون راندند، آمریکا و همدستانش را نیز از منطقه بیرون خواهند انداخت و نام اسلامی را بر جهان می گسترانند.

امام جمعه همدان خواستار استحکام رفتار مسئولان در سیاست های خارجی شد و گفت: سران مملکت در سیاست خارجی رفتار سست نداشته باشند تا دشمنان نتوانند از آن به سود خود استفاده کنند چرا که برخی موضع گیری ها در سیاست خارجی باعث تضعیف نظام می شود و دشمنان را امیدوار می کند.

شعبانی موثقی با اشاره به انتخابات پیش رو اظهار کرد: عده ای در کشور با طرح شایعه های بی اساس همراه با اهداف دشمنان می شوند و می خواهند به انتخابات ضربه بزنند اما بدانند ترویج شایعه حرام است.

وی همچنین با بیان اینکه جامعه دارد به جاهای نادرست هدایت می شود، خاطرنشان کرد: شایعه سازی ها در جامعه رواج یافته است و برخی نیز در همین رابطه به تولید محتوای بی اساس اقدام می کنند.

امام جمعه همدان در پایان تاکید کرد: مردم نسبت به شایعه سازی ها هوشیار باشند و گوش خود را خرج شنیدن هر ادعای پوچی نکنند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما