وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 11 بهمن 1398 ساعت 14:57   |   کد مطلب: 38847
مدیر بنیاد مسکن شهرستان ملایر از افتتاح و کلنگ‌زنی ۳۳ میلیارد تومان طرح و پروژه بنیاد مسکن همزمان با دهه فجر در این شهرستان خبر داد.

به گزارش نافع، داوود سوری در گفت‌وگو با خبرنگار ما در ملایر با تبریک ایام دهه فجر اظهار کرد: همزمان با این ایام تعداد زیادی طرح و پروژه در راستای خدمات‌دهی به مردم کلنگ‌زنی و یا افتتاح خواهد شد.

وی از واگذاری ۴۰۵ واحد مسکونی در چهار بخش شهرستان ملایر در قالب طرح ویژه مسکن روستایی همزمان با دهه فجر خبر داد و گفت: اعتبار هزینه شده بنیاد مسکن برای احداث این واحدها بیش از ۲۷ میلیارد تومان بوده و علاوه بر آن نیز آورده مالکان نیز در احداث واحدها هزینه شده است.

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ملایر با بیان اینکه یک‌هزار و ۷۲۲ واحد آسیب‌دیده از سیل در شهرستان ملایر داشتیم گفت: در حال حاضر پیشرفت فیزیکی واحدهای باقیمانده ۵۰ درصد است و تعدادی زیادی از واحدهای مسکونی افتتاحی دهه فجر احداث واحدهای آسیب‌دیده از سیل است.

وی گفت: برای بازسازی این واحدها میزان تسهیلات شامل وام چهار درصد روستایی و ۲۲ میلیون تومان به صورت وام بلاعوض بوده است.

سوری از افتتاح چهار پروژه بهسازی و آسفالت روستایی همزمان با دهه فجر در روستاهای شهرستان ملایر خبر داد و تصریح کرد: اعتبار هزینه شده برای این طرح‌ها نیز این ۲ میلیارد و ۱۶۰ میلیون تومان بوده است.

وی با اشاره به اینکه طرح بهسازی ۷۸ روستا در فاز اول به اتمام رسیده است گفت: ۳۴ روستا نیز فاز دوم بهسازی به اتمام رسیده و حدود ۳۰ روستای دیگر نیز به صورت نیمه تمام استو نیاز به اعتبار دارد.

مدیر بنیاد مسکن شهرستان ملایر از کلنگ‌زنی چهار پروژه در روستای شهرستان ملایر همزمان با دهه فجر خبر داد و گفت: اعتبار هزینه شده برای این طرح نیز بیش از ۴ میلیارد تومان خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: این پروژه‌ها شامل پل‌سازی روستای گنبد، دیواره‌سازی و جدولگذاری در روستاهای علی آباد دمق و.... است.

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ملایر اضافه کرد: جمع اعتبار هزینه شده برای پروژه‌های بنیاد مسکن در دهه فجر ۳۳ میلیارد تومان خواهد بود.
منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت