وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 8 بهمن 1398 ساعت 23:15   |   کد مطلب: 38834
یک کانکس در میدان مرکزی همدان به خاطر انفجار کپسول گاز دچار آتش‌سوزی شد که مسوول روابط عمومی مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی از مصدومیت 13 نفر خبر داد.

به گزارش نافع، دقایقی قبل کانکس مربوط به انجام فعالیت عمرانی در میدان امام خمینی(ره)  منفجر شد که مسوول روابط عمومی مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی همدان دلیل آن را انفجار ناشی از کپسول گاز  عنوان کرد.

عباس اولیاسمیع گفت: عصر امروز عوامل آتش‌نشانی و مردم همدان با اورژانس تماس گرفتند و اطلاع دادند انفجاری در میدان امام (ره) رخ داده و نیاز به اعزام کد اورژانسی است.

وی افزود: بلافاصله چهار نیروی اورژانس با دو کد عملیاتی از مرکز اورژانس ۱۱۵ منطقه پاستور به محل اعزام شده و سر صحنه حضور می‌یابند.

مسوول روابط عمومی مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی همدان با بیان اینکه بلافاصله نیروهای اورژانس اقدامات امدادی را انجام می‌دهند افزود: متاسفانه دو کارگر داخل این کانکس بودند که به شدت دچار سوختگی شده‌اند.

وی با بیان اینکه تعدادی از افراد عبوری از کنار کانکس هم به خاطر این انفجار آسیب دیدند خاطرنشان کرد: کدهای اورژانس، اقدامات پیش‌بیمارستانی را برای هفت نفر از عابرین علاوه بر آن دو کارگر انجام دادند و تمام افراد به بیمارستان بعثت اعزام شدند.

اولیاسمیع با اشاره به اینکه در صحنه گزارش شده که چهار نفر هم خود با ماشین شخصی به بیمارستان رفته‌اند افزود: از ۱۳ مصدوم این حادثه سه نفر خانم هستند.

وی با اشاره به اینکه دو کارگری که مستقیما درگیر این انفجار بوده‌اند دچار سوختگی شده‌اند که در حال حاضر در بیمارستان هستند گفت: عابرین هم دچار آسیب‌دیدگی مختلف از سوختگی تا جراحت‌های سطحی پوستی شده‌اند.
منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما