وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 8 بهمن 1398 ساعت 08:30   |   کد مطلب: 38827
رئیس ستاد انتخابات استان همدان گفت: زمینه برای مشارکت سلایق مختلف در انتخابات پیش رو فراهم است چرا که ما تلاش داریم این رویداد سیاسی نیز با مشارکت حداکثری و حضور پرشور مردم برگزار شود.

به گزارش نافع، مصطفی آزادبخت در جمع اصحاب رسانه با اشاره به  اقدامات انجام شده پیرامون انتخابات مجلس شورای اسلامی از سوی ستاد انتخابات  اظهار داشت: بدون شک در برگزاری انتخابات، مهم‌ترین اصل، دایر کردن و تشکیل یک ستاد انتخاباتی کامل و موفق است که خوشبختانه ستاد انتخابات استان همدان کار خود را با دقت و تمرکز دنبال می‌کند.

معاون استاندار همدان و رئیس ستاد انتخابات استان با تاکید براینکه  ملاک ما در انتخابات جلب رضایت مردم و تحقق خواسته‌های آن‌هاست، افزود: خواسته مردم  نیز این است که انتخابات در تمام مراحل سالم، قانونی و بی‌طرفانه برگزار شود.

وی تصریح کرد: توجه به صیانت و حفاظت از رای مردم به عنوان حق‌الناس  ازجمله وظایف بسیار مهم ستاد انتخابات است به همین دلیل اولویت ما تحقق و حاکمیت اراده مردم است.

آزادبخت با بیان اینکه  مسئولان و مدیران متولی انتخابات باید توجه داشته باشند که از رای مردم که حق‌الناس است حفاظت کنند، گفت: زمینه برای مشارکت سلایق مختلف در انتخابات پیش رو فراهم است چرا که ما تلاش داریم این رویداد سیاسی نیز با مشارکت حداکثری و حضور پرشور مردم برگزار شود.
منبع:تسنیم

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما