وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 7 بهمن 1398 ساعت 12:13   |   کد مطلب: 38818
مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان ملایر خبر داد:
پیشرفت 70 درصدی پروژه شبکه خط انتقال آب روستای آورزمان
مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان ملایر از پیشرفت 70 درصدی پروژه اجرای شبکه خط انتقال آب در روستای آورزمان خبر داد.

به گزارش نافع، به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان؛ محمد رضا ترکاشوند ضمن ارائه گزارشی، با اشاره به اینکه در ده ماهه سال جاری اقدامات مختلفی در حوزه های بهره برداری، رفع حوادث، طرح و توسعه، امور مشترکین و دیگر حوزه ها انجام شده است؛گفت:خدمت رسانی هر چه بیشتر و بهتربه مشترکین روستایی از دغدغه های مدیران و کارکنان شرکت آب و فاضلاب روستایی است.  

وی با بیان اینکه در بازه زمانی یاد شده حفر چاه مکانیکی در روستاهای واشان و زیرابیه عملیاتی شد، گفت:در ده ماهه سال جاری؛ ساخت مخزن و اجرای خط انتقال در روستای نمازگاه و ساخت مخزن 1000 متر مکعبی و اصلاح انشعابات در روستای حسین آباد شاملو نیز امکان پذیر شد.

ترکاشوند در ادامه با اشاره به اینکه درحال حاضرچند پروژه نیز درروستاهای تابعه شهرستان ملایر در حال اجراست؛ عنوان کرد: ساخت مخزن یک هزار متر مکعبی و اجرای خط انتقال روستای حسین آباد شاملوهم اکنون با 80 درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است ضمن اینکه اجرای شبکه خط انتقال روستای آورزمان با پیشرفت فیزیکی 70 درصدی در دست اجرا می باشد.

وی همچنین بیان کرد:اجرای پروژه 15 کیلومتری خط انتقال در روستاهای علی آباد دمق  و حسین آباد هم اکنون در دست انجام است ضمن اینکه طراحی 4 مجتمع آبرسانی ینگی کند، علی آباد دمق، الفاوت و سد اکباتان نیز در مرحله انتخاب پیمانکار می باشد.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان ملایردرخصوص مجموعه اقدامات انجام شده در حوزه رفع حوادث؛ نیزاظهارداشت: در این خصوص در ده ماهه سال جاری هزارو 893 مورد نشتی با صرف 712 میلیون ریال مرتفع شد.

وی همچنین از فروش 329 انشعاب و تعویض 605 مورد کنتور معیوب با صرف 9 میلیارد و 960 ملیون ریال در بازه زمانی یاد شده  خبر داد.
انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت