وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 6 بهمن 1398 ساعت 09:28   |   کد مطلب: 38812
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان گفت: در بارش شدید برف ۱۴۴ مسافر در پایگاه‌های امداد جاده‌ای همدان اسکان داده شدند.

به گزارش نافع، بهروز کارخانه‌ای امروز در گفت‌وگو با خبرنگارما در همدان اظهار کرد: با آغاز طرح امداد زمستانی، هلال‌احمر همدان از بیستم آذرماه، ۱۲ پایگاه امداد و نجات جاده‌ای ثابت، پنج پایگاه امداد و نجات جاده‌ای موقت و یک پایگاه امداد و نجات کوهستانی به آسیب‌دیدگان خدمات‌رسانی می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه در بارش شدید برف ۱۴۴ تن از مسافران در جاده‎های استان در پایگاه‌های امداد جاده‌ای اسکان داده شدند افزود: تیم‌های امدادی خدماتی چون بستن زنجیرچرخ، بازگرداندن خودروهای خارج شده از مسیر اصلی به جاده و امدادرسانی به سانحه‌دیدگان حوادث جاده‌ای به مسافران را ارائه کرده‌اند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان با بیان اینکه تیم‌های هلال احمر در پنج صحنه تصادف حضور یافته و۶ مصدوم را به مراکز درمانی منتقل کردند تصریح کرد: از دوم تا پنجم بهمن‌ماه ۲۴ نوبت آمبولانس و سه نوبت خودروهای نجات برای انجام عملیات به محل حادثه اعزام شده‌اند.

وی از شرکت ۹۷ نفرروز نیروهای عملیاتی هلال احمر در ۱۵ عملیات برف و کولاک خبر داد و با اشاره به شرکت در یک عملیات شهری و سوانح جاده‌ای ادامه داد: متوسط زمان حضور نیروهای هلال احمر در محل سانحه ۱۲ دقیقه و ۲۴ ثانیه بوده است.

کارخانه‌ای در پایان گفت: تیم‌های امدادی جمعیت هلال احمر همدان از دوم تا پنجم بهمن‌ماه به ۵۵۲ مسافر گرفتار در برف و کولاک امدادرسانی کردند. 
منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت