وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 26 دى 1398 ساعت 18:09   |   کد مطلب: 38770
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان با اشاره به ارسال محموله به سیستان و بلوچستان گفت: تاکنون مناطق سیل‌زده درخواست اعزام نیروی انسانی از همدان برای کمک‌رسانی نداشتند در حالی که تیم آفرود هلال احمر استان آمادگی لازم برای اعزام را دارد.

به گزارش نافع، بهروز کارخانه‌ای امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما در همدان با بیان اینکه تاکنون بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ تخته پتو، ۶۰۰ عدد کسیه ۱۰ کیلویی برنج، ۶۰۰ بسته غذایی یک ماهه و یک‌هزار و ۴۰۰ حلب روغن به مناطق سیل‌زده در استان سیستان و بلوچستان ارسال شده است اظهار کرد: مردم شریف استان می‌توانند از طریق جمع‌آوری اقلامی چون پتو، زیرانداز، موکت تمیز، بسته بهداشتی و مواد غذایی با ۶ ماه تاریخ به سیل‌زدگان کمک کنند.

وی با اشاره به اینکه تمام شعب هلال احمر در سطح استان و شهرستان همدان آماده دریافت کمک شهروندان هستند افزود: مردم می‌توانند کمک‌های نقدی خود را از طریق شماره حساب ۹۹۹۹۹ واریز کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان تصریح کرد: شهروندان می‌توانند از طریق تلفن همراه نیز با شماره‌گیری #112*کمک نقدی واریز کنند.

وی در پایان با اشاره به اینکه در حال حاضر درخواست درمان اضطراری از سوی مناطق سیل‌زده صورت نگرفته است افزود: تاکنون مناطق سیل‌زده درخواست اعزام نیروی انسانی از استان همدان برای کمک‌رسانی نداشتند در حالی که تیم آفرود هلال احمر استان آمادگی لازم برای اعزام به این مناطق را دارد.
منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت