وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 26 دى 1398 ساعت 11:10   |   کد مطلب: 38762
مراسم یادبود شهدای سانحه هواپیمایی اوکراین در دانشگاه آزاد همدان برگزار و شرکت‌کنندگان با قرائت قرآن و نثار فاتحه به روان پاک این شهدا درود فرستادند.

به گزارش نافع، مراسم گرامیداشت یاد شهدای سانحه هواپیمایی اوکراین، ظهر امروز با حضور استادان، کارکنان و دانشجویان در دانشگاه آزاد همدان برگزار شد.

در این آئین حاضران با قرائت فاتحه و تلاوت قرآن به روان پاک این شهدا به ویژه نخبگان جوان میهن درود فرستاده و اقدامات جنایتکارانه آمریکا را که منشأ حوادث اخیر در کشور بوده، محکوم کردند.
 

هشت نفر از شهدای سانحه سقوط هواپیمای مسافربری اوکراین به نام‌های زهرا نقیبی، بهاره اسفندیاری، آنیسا صادقی، میترا نهاوندی، میلاد نهاوندی، میرمهدی صادقی،کسری ساعتی، ندا گرجی ازندریانی و مهدی عباس‌پور  اصالتا اهل استان همدان بوده‌اند.

  از بین این  افراد پیکر شهیدان زهرا نقیبی، بهاره اسفندیاری، آنیسا صادقی و میترا نهاوندی، فردا پنج شنبه 26 دی در باغ بهشت همدان  و پیکر میلاد نهاوندی در ملایر تشییع و به خاک سپرده می‌شود.

پیکرهای شهیدان میرمهدی صادقی و کسری ساعتی هم به درخواست خانواده در تهران، ندا گرجی ازندریانی در کرج و مهدی عباس‌پور در شهر بابل تشییع و به خاک می‌شود.

منبع:تسنیم
انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت