وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 22 دى 1398 ساعت 12:55   |   کد مطلب: 38736
رئیس شورای اسلامی شهر همدان گفت: تغییر نام بلوار بعثت همدان به نام سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در صحن شورای اسلامی همدان مصوب شد.

به گزارش نافع، کامران گردان  در جمع اصحاب رسانه با گرامیداشت یاد و خاطره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی  اظهار داشت: پیرو شهادت افتخار آمیز سردار رشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی به دست آمریکای جنایتکار و تروریست و در راستای ادای دین به این سرباز مخلص ولایت و وطن پس از تبادل نظر و بحث و بررسی اعضای شورا مقرر شد، بلوار حدفاصل زیرگذر پژوهش تا زیرگذر پیامبر اعظم (ص) به نام شهید سپهبد قاسم سلیمانی نامگذاری شود.

رئیس شورای شهر همدان با اشاره به اینکه همدان جزو نخستین شهرهایی بود که نامگذاری مکانی به نام سردار سرافراز شهید سپهبد سلیمانی را در صحن فوق العاده شورا مصوب کرد، افزود: امنیت در کشور ما به خودی خود، حاصل نشده است و ما امروز این امنیت را مرهون خون شهدایی همچون سردار سپهبد سلیمانی هستیم که با صلابت و رشادت مانع از هرگونه گزند و آفت به امنیت این کشور عزیز شدند.

وی با بیان اینکه شهدا و افرادی مانند سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با بصیرت خود، قدم در راه آرمان‌های الهی گذاشتند، تصریح کرد: نامگذاری مکانی به نام این شهید سرافراز کوچکترین اقدامی بود که توانستیم جهت یادبود ایشان انجام دهیم.

به گزارش تسنیم، مراسم تغییر نام بلوار بعثت شهر همدان به نام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی امروز بعدازظهر با حضور مسئولان، اعضای شورای اسلامی شهر همدان و اقشار مختلف مردم برگزار می‌شود.
منبع:تسنیم

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت