وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 21 دى 1398 ساعت 21:15   |   کد مطلب: 38732
شب خاطره گرامیداشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای مدافع حرم استان همدان ۲۶ دی در مسجد النبی(ص) برگزار می‌شود.

به گزارش نافع، شب خاطره گرامیداشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای مدافع حرم استان همدان ۲۶ دی در مسجد النبی(ص) برگزار می‌شود.

مسوول دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری استان همدان در این رابطه اظهار کرد: روایتگری سردار «مهدی فرجی» جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان درباره شهید حاج قاسم سلیمانی، بیان خاطراتی از شهید مدافع حرم«رضا زارع الوانی» از زبان مادر شهید خانم «مهری الوانیان» و اجرای گروه سرود «اباصالح المهدی»، از جمله برنامه‌های این شب خاطره در مسجدالنبی(ص) خواهد بود.

حامد زمان میرآبادی برگزاری این برنامه را با مشارکت پایگاه اباصالح المهدی(عج) مسجدالنبی(ص) و بسیج هنرمندان همدان اعلام کرد و گفت: مردم استان همدان در مقاطع مختلف تاریخ انقلاب اسلامی با سلحشوری، بصیرت و بذلِ جان خویش، خوش درخشیدند و در عرصه دفاع از حرم حضرت زینب(س) نیز با تقدیم چندین شهید نقش آفرین بودند.

وی اشاعه فرهنگ جهاد و شهادت را در بین نوجوانان و جوانان عصر حاضر بسیار مهم دانست و تصریح کرد: این فرهنگ باید به شیوه جذاب، علمی و مستند منتقل شود و دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری استان همدان نیز در این راستا به گردآوری «روز شمار و دایره المعارف مصور دفاع مقدس همدان» اهتمام ویژه دارد.

این برنامه ۲۶ دی ماه سال جاری همزمان با نماز مغرب و عشاء در مسجد النبی(ص) واقع در خیابان شکریه ۱۸ متری توحید برگزار خواهد شد.
منبع:فارس

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت