وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 15 دى 1398 ساعت 14:04   |   کد مطلب: 38656
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان:
تجمع عظیم مردم دارالمؤمنین در سوگ سردار
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان از تجمع عظیم مردم دارالمؤنین خبر داد و گفت: تجمع عظیم مردم همدان در اعتراض به اقدامات اخیر و محکومیت اقدام تروریستی آمریکا در روز سه‌شنبه ۱۷ دی‌ماه در میدان امام(ره) برگزار خواهد شد.

حجت‌الاسلام هادی نظیری در گفت‌وگو با ما با اشاره به نوای اعتراض‌آمیز مردم همدان در پاسخ به این اقدام تروریستی، اظهار کرد: بنا به درخواست‌های مکرر مردم دارالمؤنین برای حضور اعتراض‌آمیز به این مسئله تروریستی مقرر شد که تجمع عظیمی در همدان نیز برگزارشده و بانگ خروش مردم به گوش جهانیان برسد.

وی در ادامه تصریح کرد: برنامه تجمع با حضور هیئأت مذهبی استان و همچنین سایر اقشار جامعه برگزار و نماینده ولی‌فقیه در استان سخنران برنامه خواهد بود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی همدان هدف از برگزاری این تجمع را تسکین دل مردم شریف همدان در غم فراق سردار ولایتمدار شهید سلیمانی دانست و گفت: حضور آحاد مردم در این تجمع به‌منزله اعلام همبستگی با آرمان‌های شهدا و جبهه مقاومت بوده است.

وی همچنین خاطرنشان کرد: در پی این حادثه تروریستی مردم بسیار جریحه‌دار شده و باید واکنش خود را به  شهادت سپهبد شهید سلیمانی و هیئت همراه ابراز کنند.

حجت‌الاسلام نظیری اظهار کرد: حضور مردم در این تجمع یکی از علل پشتیبانی از سردار قاآنی بوده که به دستور مقام معظم رهبری فرمانده سپاه قدس شده و با این تجمع اعلام آمادگی برای همراهی این سردار بزرگ است.
منبع:ایسنا

انتهای پیام

دیدگاه شما