وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 8 دى 1398 ساعت 17:15   |   کد مطلب: 38614
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی همدان گفت: بزرگداشت ۹ دی از الزامات نظام است تا همه بدانند که مردم پای رهبر انقلاب ایستاده‌اند.

به گزارش نافع، حجت‌الاسلام محمد حسن فاضلیان، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی همدان، در نخستین جلسه ستاد دهه فجر با بیان اینکه همه تلاش خود را به کار گرفته ایم که بزرگداشت  حماسه ۹دی امسال را در سایه بصیرت باشکوه برگزار کنیم و امشب همه مساجد و اماکن مقدسه همدان در این خصوص برنامه ویژه برپا می‌شود افزود: فردا نیز با تجمع در مرکز شهر بار دیگر میثاق خود را با رهبر انقلاب تجدید خواهیم کرد.

او ادامه داد: انسان بصیر و جامعه بصیر به ولایت‌مداری گرایش دارد که در این صورت بر اساس دیدگاه و فرمایشات، ولی امر و، ولی فقیه عمل می‌کنند و در نهم دی ماه سال ۱۳۸۸ مردم اینگونه عمل و فتنه را خاموش کردند.

حجت‌الاسلام فاضلیان با بیان اینکه سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی توطئه‌ها را خنثی می‌کند، بیان کرد: بزرگداشت ۹ دی از الزامات نظام است تا همه بدانند که مردم پای رهبر انقلاب ایستاده‌اند و خیال خام دشمنان انقلاب اسلامی هیچ‌گاه محقق نمی‌شود.

اواضافه کرد: این حماسه عظیم در حقیقت یک حرکت خودجوش مردمی بود که ملت بزرگ ایران اسلامی با اتکا به اعتقادات دینی و با بصیرت، پیوند عمیق و ناگسستنی خود را با انقلاب و دفاع از آرمان‌های انقلاب و، ولی فقیه را اعلام کردند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی همدان با اشاره به تشکیل ستاد دهه فجر در استان همدان ابراز داشت: هرساله ستاد دهه فجر استان همدان با حضور نماینده، ولی فقیه آغاز می‌شود و امسال نیز هم‌زمان با فرا رسیدن روز میثاق با ولایت کار خود را آغاز می‌کند.

اوبا اشاره به اینکه امسال کارگروه‌های ۲۲گانه با تغییراتی در کارگروه‌ها تشکیل شده، افزود: کارگروه روحانیت در سال قبل استانی فعالیت می‌کرد که با توجه به توسعه آن امسال به صورت کشوری فعالیت دارد و استان همدان الگوی کشور قرار گرفت.

حجت‌الاسلام‌و المسلمین فاضلیان افزود: کارگروه‌های ۲۲گانه شامل ارتباطات واطلاع رسانی، اصناف و بازاریان، هیئات مذهبی و تشکل‌های دینی، ایثارگران، بسیج، دانشجویی، مذاهب اسلامی، دانشجویی، کشاورزی، زنان و خانواده، دانش‌آموزان و فرهنگیان، هنری، مدیریت شهری و فضاسازی، قرآن، کارگری و کارآفرینی، کودک و نوجوان، مساجد، نیرو‌های مسلح، ورزش و جوانان، همیاری و خدمت‌رسانی، قوه قضاییه، اماکن مقدسه، حوزه و روحانیت و فرهنگی است.

او گفت: تا ایام دهه فجر قریب یک ماه فرصت است و این زمان زیادی نیست لذا همه کارگروه‌ها باید مجدانه و ساعیانه تلاش کنند چراکه از دهه فجر بالاتر نداریم که ریشه نظام دهه فجر است و هر کسی هر چه دارد، از انقلاب است لذا مسئولین کارگروه‌ها به عنوان فردی متدین در شهری دارالمجاهد همت خود را به کار گیرند.

وی با بیان اینکه مسئولین باید کار را جدی بگیرند، اضافه کرد: تقاضا داریم در هر جلسه ستاد دهه فجر استان یک نماینده ثابت حضور داشته باشد که در جریان مصوبات جلسه قبل و امور باشد و این امر نشان‌دهنده اهمیت کار است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با تأکید بر مردمی بودن برنامه‌های دهه فجر، اظهار داشت: در ستاد دهه فجر استان همدان سال گذشته ۲۲ کارگروه تشکیل شد و ۸۵۰ ستاد فرعی در سراسر استان شکل گرفت که قریب ۱۲هزار برنامه برگزار شد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت