وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 8 دى 1398 ساعت 08:18   |   کد مطلب: 38606
فرمانده سپاه ناحیه همدان با بیان اینکه در حماسه ۹ دی همه فتنه‌ها و فضای غبارآلود آن کنار زده شد گفت: مردم در این روز صحنه زلالی از حضور هوشمندانه خود را به تصویر کشیدند.

علی بقایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اشاره به یوم‌الله ۹ دی و روز «بصیرت و میثاق امت با ولایت» اظهار کرد: دشمن در سال ۸۸ فتنه بزرگ و هشت ماهه‌ای را علیه ایران اسلامی از خردادماه طراحی کرد که تا دی‌ماه همان سال ادامه داشت.

وی با بیان اینکه فتنه‌گران از حلم و صبوری نظام سوء استفاده کردند و در این مدت کشور را به بحران و تشویش کشاندند گفت: آشوبگران حتی به مقدسات و شعائر دینی هم رحم نکردند بنابراین کاسه صبر مردم لبریز شد و خودجوش وارد میدان شدند و به راهپیمایی و دفاع از انقلاب و ولایت و رهبری پرداختند.

فرمانده سپاه ناحیه همدان افزود: اقدام انقلابی مردم ایران، درس بزرگی برای دشمنان نظام بود و به آنها ثابت کرد که مردم انقلابی این کشور دست از پشتیبانی انقلاب اسلامی برنمی‌دارند و به بیگانگان فرصت خرابکاری نخواهند داد.

وی گفت: حماسه ۹ دی برای ما این ارمغان را آورد که با امنیت پایدار، همه فتنه‌ها و فضای غبارآلود آن کنار زده شد و صحنه زلالی از حضور هوشمندانه مردم به نمایش گذاشته شد.

بقایی در خصوص وظایف مسوولان و مردم در مقابله با فتنه‌ها و شرارت‌های دشمنان افزود: امروز هم همان راهکار بصیرت و هوشیاری و تبعیت از رهبری و ولایت را باید مردم و مسوولان سرلوحه کار خود قرار دهند تا همه فشارها و  تهدیدها خنثی شده و تبدیل به فرصت شود.

وی با اشاره به بحث بنزین و اتفاقات اخیر در کشور گفت: در این موضوع نیز اغتشاشگران با ورود به صحنه اعتراض قانونی مردم درصدد خرابکاری برآمدند که مردم بلافاصله خط خود را از آنها جدا کردند و همان مسیر هوشیاری واقعه ۹ دی را ادامه دادند.

فرمانده سپاه ناحیه همدان با بیان اینکه مردم به خوبی می‌دانند با این گونه برنامه‌ها مشکلی حل نمی‌شود و حتی مشکلات قوت هم می‌گیرد افزود: امنیت و سلامتی دو نعمت هستند که تا از دست نرود قدر آن‌ها معلوم نمی‌شود، بنابراین باید در عمل قدردان این سرمایه‌ها گرانبها باشیم.

وی تأکید کرد: مردمی که این ۴۰ سال هوشیارانه در همه صحنه‌های دفاع از انقلاب بودند، با بصیرت و آگاهی  کامل فتنه‌ها را خنثی کردند و به آشوبگران فرصت ندادند با تمسک به ولایت باز هم این مسیر را ادامه خواهند داد.
منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت