وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 8 دى 1398 ساعت 07:56   |   کد مطلب: 38604
معاون اجرایی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: خروش میلیونی مردم بصیر ایران اسلامی در ۹ دی چشم فتنه را کور کرد.

حسن برزگر در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اشاره به واقعه ۹ دی ماه ۸۸ اظهار کرد: خروش میلیونی مردم بابصیرت و ولایتمدار ایران اسلامی در این روز چشم فتنه را کور کرد. 

وی گفت: در این حضور به یاد ماندنی مردم مانند همیشه بصیرت و هوشیاری خود را به نمایش گذاشتند و خط بطلانی بر هشت ماه آشوب و فتنه منافقین خارجی و داخلی زدند.

معاون اجرایی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان تأکید کرد: مردم با راهپیمایی عظیم در حمایت از انقلاب، رهبری و نظام اسلامی تمام برنامه‌های پیچیده دشمن و هزینه‌های هنگفت آنها را بر باد دادند.

وی با اشاره به الهام‌گیری کشورهای آزادیخواه از مقاومت ایران در برابر دشمنان گفت: از آن جا که دشمنان نمی‌خواهند پیشرفت کشورهای اسلامی را ببینند در هر جا که منافع خود را در خطر ببینند به ایجاد آشوب و فتنه روی می‌آورند.

برزگر در ادامه با اشاره به تحریم اقتصادی دشمن علیه ایران افزود: به طور حتم این ترفند نیز با تبدیل تهدید به فرصت و تمرکز بر روی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی راه به جایی نخواهد برد.

وی با تأکید بر اینکه باید مسوولان جهادی وارد میدان شوند و بیش از پیش تلاش کنند خدمت به مردم ولایتمدار، آگاه و ایثارگر کشور را اصلی‌ترین موضوعی دانست که باید مورد توجه همگان قرار گیرد.

معاون اجرایی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با اشاره به اعتراف دشمنان مبنی بر اینکه ایران به کشوری قدرتمند در منطقه تبدیل شده است گفت: ایران اسلامی با قدرت نظامی و دفاعی و با پشتیبانی مردم و تبعیت از رهبری با قدرت در مقابل هر فتنه‌ای می ایستد و آن را در نطفه کور می‌کند.
منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما