وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 6 دى 1398 ساعت 14:57   |   کد مطلب: 38592
امام‌جمعه موقت همدان:
بصیرت‌افزایی سرلوحه انتخابات باشد
امام‌جمعه موقت همدان گفت : بصیرت‌افزایی باید سرلوحه مردم در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای‎اسلامی باشد.

به گزارش نافع، آیت الله سید مصطفی موسوی اصفهانی در خطبه های عبادی و سیاسی نماز جمعه شهر همدان اظهار داشت: مردم با شناخت لازم از نامزدها نسبت به انتخاب آنها اقدام کنند و بدون آگاهی فرزندان خود را انتخاب نامزدهای ناشناس قرار ندهند.

وی اضافه کرد: توجه به عملکرد نامزدها و پرونده آنها بسیار مهم است و مجلسی باید شکل بگیرد که دلسوز نظام و حل کننده دغدغه بیکاری، معیشت و تورم باشد.

خطیب جمعه موقت همدان با اشاره به حماسه نهم دی ماه ۸۸ گفت: این حماسه در تاریخ ماندگار خواهد بود و دشمن در حالیکه دنبال اهداف بزرگ با راه اندازی اغتشاش ها بود اما با تدبیر نظام دسیسه آنها نقش بر آب شد.

آیت الله موسوی اصفهانی بیان کرد: حماسه نهم دی ماه باید برای جوانان بیش از گذشته تشریح شود تا واقعیت های این حادثه را بدانند و بصیرت و آگاهی مردم از این توطئه برجسته شود.

وی با بیان اینکه در ۴۰ سال اخیر امت اسلامی در سایه رهنمودهای امام راحل و رهبر معظم انقلاب در مقابل همه مستکبران با قدرت ایستاده اند، گفت: پس از ۱۰ سال از حماسه نهم دی ماه، بازهم عده ای فریب خورده و دست نشانده در جریان اف ایش نرخ بنزین وارد صحنه شدند اما بازهم بصیرت مردم و اطاعت از ولایت فقیه باعث شد تا این افراد با شکست مواجه شوند.

خطیب جمعه همدان افزود: باید قدردان مردم با بصیرت همدان باشیم که هرگز تن به اغتشاش ها ندادند و تیر دشمنان در این تحرکات  به سنگ خورد.

وی خاطرنشان کرد: حتی در روزهای اخیر دشمن با فراخوان سعی بر اقدام دیگری داشت اما باید بدانند مردم با بصیرت ایران اسلامی به برکت رهبر معظم انقلاب، بسیج، سپاه و نیروهای نظامی و انتظامی اجاره دست درازی را نداده و کوچکترین اقدام با واکنش شدید مواجه خواهد شد.

آیت الله موسوی اصفهانی بی عدالتی را آفتی بزرگ بر جامعه دانست و گفت: مسوولان باید عدالت را برای رفع دغدغه های معیشتی مردم سرلوحه امور اجرایی خود قرار دهند.

وی افزود: عدالت بر پایه تقوا بنا شده و همواره مورد تاکید دین اسلام است بنابراین تمامی اقشار جامعه و مسوولان باید برای رعایت عدالت در تمامی عرصه ها تلاش کنند.  

وی با تاکید بر اینکه برای حل مشکلات نباید چشم به بیگانگان داشت، گفت: توجه به اقتصاد مقاومتی که خواست رهبر معظم انقلاب است، استقلال در اقتصاد ملی را رقم خواهد زد تا از وابستگی به نفت بی نیاز شویم.
انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت