وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 6 دى 1398 ساعت 10:40   |   کد مطلب: 38590
مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت: بسیج ورزشکاران بازوی توانمند ما در تبیین فرهنگ اخلاق و منش پهلوانی در فضاها و میادین‌ ورزشی است.

به گزارش نافع، محسن جهانشیر در آیین معارفه مسوول جدید بسیج ورزشکاران استان همدان اظهار داشت: امروزه بسیج ورزشکاران در راستای ترویج مباحث فرهنگی و اخلاقی در سطح باشگاه ها، مکان های ورزشی و نیز مسابقات کمک شایانی به دستگاه ورزش داشته است.

وی اضافه کرد: امروزه بسیج به عنوان یک پایگاه مردمی نقش بسزایی در فرهنگ ایثار، شهادت، بصیرت و تقویت روحیه اخلاق مداری در جامعه دارد و در حوزه ورزش نیز همواره شاهد فعالیت گسترده بسیج ورزشکاران در فرهنگ سازی در راستای منش پهلوانی، الگوسازی اخلاقی و مباحث معنوی هستیم.

جهانشیر برگزاری اردوهای فرهنگی و زیارتی را یکی از مهمترین فعالیت های بسیج ورزشکاران به ویژه در بازدید از مناطق عملیاتی دانست و گفت: حضور ورزشکاران به ویژه قهرمانان در مناطق عملیاتی و شناخت از رشادت و دلاورمردی شهیدان، الگویی مناسب در اخلاق و روحیه پهلوانی است.

وی با تاکید بر اینکه بسیج ورزشکاران پایگاهی بزرگ برای ارتقا فرهنگ و اخلاق جهاد و شهادت است، گفت: یادگار فراموش نشدنی این مجموعه شهید علیرضا شمسی پور است که با اخلاق و رفتار خود همواره محبوب جوانان ورزشکار بود و همگان به نیکی از این شهید بزرگوار یاد می‌کنند.

جهانشیر با بیان اینکه متولیان ورزش باید به پرورش روحیه پهلوانی و جوانمردی در عرصه‌های مختلف جامعه توجه بیشتری داشته باشند، گفت: مربیان نقش ارزنده ای در پرورش و تربیت ورزشکاران با اخلاق جامعه ایفا می کنند و باید اخلاق مداری ترویج شود چرا که نقش اثربخشی ورزشکاران بسیار حایز اهمیت است.

در این آیین ضمن تکریم از خدمات مهدی بابایی در سال های اخیر، سرهنگ دوم علیرضا احمدوند به عنوان مسوول بسیج ورزشکاران استان همدان معرفی شد.
منبع:ایرنا
انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت