وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 30 آذر 1398 ساعت 17:32   |   کد مطلب: 38537
مسئول روابط عمومی اداره بهزیستی نهاوند گفت: ۲۰۰ بسته حمایتی یلدایی بین مددجویان بهزیستی نهاوند توزیع شد.

به گزارش نافع، مریم سلگی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما در نهاوند با اشاره به در پیش بودن شب یلدا به عنوان شبی ویژه اظهار کرد: با همکاری واحد مشارکت‌های مردمی این اداره ۲۰۰ بسته حمایتی ویژه شب یلدا هر کدام به ارزش ۷۰ هزار تومان شامل آجیل، میوه و شیرینی در بین مددجویان یکی از مراکز زیر پوشش این اداره توزیع شد.

وی افزود: هر ساله به مناسبت‌های مختلف سعی داریم از طریق این اداره از مددجویان زیر پوشش حمایت کنیم تا بتوانیم قدمی در راه انسانیت و توسعه مهربانی در بین نیازمندان برداریم.

مسئول روابط عمومی اداره بهزیستی نهاوند گفت: تمام بسته‌های ویژه شب یلدا بین نیازمندان مرکز مهرعلی محله پای‌قلعه این شهرستان توزیع شده است.

وی افزود: علاوه بر این تعداد بسته از سوی جمعی از خیرین و نیکوکاران شهرستان نیز ۳۰ بسته حمایتی دیگر شامل آجیل، شیرینی و لباس گرم هر کدام به ارزش ۲۰۰ هزار تومان با همفکری این اداره بین خانواده‌های مددجو تقسیم شده است.

سلگی در پایان از خیرین و نیکوکاران خواست به منظور مشارکت در این عمل خداپسندانه و نیکوکارانه که باعث شادی دل نیازمندان می‌شود کمک‌های خود را به واحد مشارکت‌های اداره بهزیستی نهاوند تحویل دهند.
منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت