وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 29 آذر 1398 ساعت 12:58   |   کد مطلب: 38532
کشتی‌گیر نهاوندی عضو تیم اترک بجنورد گفت: با وجود اینکه مسیر موفقیت را در ماه‌های اخیر به خوبی سپری می‌کردم اما به دلیل شدت آسیب‌دیدگی نتوانستم در لیگ باشگاه‌های جهان حضور یابم.

به گزارش نافع، مسعود کمروند روز جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار ما با بیان اینکه مصدومیت در انتخابی جام تختی باعث شد تا این شرایط تغییر کند اضافه کرد: در انتخابی جام تختی از ناحیه دنده دچار شکستگی شدید شدم و همین مساله باعث شد تا در لیگ باشگاه های جهان فرصت حضور نداشته باشم.

وی خاطرنشان کرد: این بدشانسی سبب شده تا حتی حضورم در جام بین المللی تختی کمرنگ شود به ویژه اینکه این مسابقات نیز ۱۰ روز زودتر از زمان اعلام شده قرار است برگزار شود.

قهرمان انتخابی جام تختی اضافه کرد: اطمینان داشتم با حضور در باشگاه های جهان و جام بین المللی تختی عملکرد درخشان را در اوج آمادگی به دست خواهم آورد اما این مصدومیت تمام برنامه ها را بهم ریخت.

این کشتی گیر نهاوندی خاطرنشان کرد: حالا از هیات کشتی استان همدان درخواست کرده ام تا نسبت به شرایط مصدومیت و اینکه نمی توانم در جام تختی حضور داشته باشم، هماهنگی لازم را با فدراسیون انجام دهد.

وی افزود: هدفم تصاحب دوبنده تیم ملی و حضور در میادین مهم بین المللی است و در اوج آمادگی با بدشانسی مواجه شدم.

کمروند با اشاره به بالا بودن هزینه درمان مصدومیت خود گفت: برای هر جلسه فیزیوتراپی و تب سوزنی ۱۵۰ هزار تومان هزینه می شود و تاکنون هزینه های زیادی را متحمل شده‌ام.

وی اظهار داشت: امیدوارم با حمایت مسوولان ورزش بتوانم هرچه سریعتر بهبودی خود را به دست آورده و بازگشت دوباره به میادین کشتی داشته باشم.

مسعود کمروند اواسط ماه جاری در انتخابی جام تختی دچار مصدومیت شدید در دیدار فینال شد.

وی با وجود مصدومیت توانست ضمن قهرمانی در مسابقات انتخابی جام تختی جواز حضور در این تورنمنت مهم بین المللی را کسب کند.
منبع:ایرنا
انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت