وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 21 آذر 1398 ساعت 08:32   |   کد مطلب: 38446
معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفین گفت: تمدن نیازمند چهار مؤلفه قدرت دفاعی، سیاسی، علم و قدرت اداره جامعه بوده که شهدا، ایران اسلامی را برای تبدیل شدن به تمدن جهانی آماده کردند.

به گزارش نافع، سردار سالار آبنوش در یادواره شهدای منطقه چهاردولی و شهید سردار سعید قهاری سعید که در روستای چنارعلیا برگزار شد، اظهار کرد: در گام نخست انقلاب در طول ۴۰ سال تحقق چهار مؤلفه قدرت دفاعی و عملیاتی، قدرت سیاسی و ایجاد قدرت در جامعه، علم و آگاهی و قدرت اداره جامعه برای تبدیل شدن به تمدن جهانی طول کشیده و اینک در گام دوم انقلاب باید این چهار مؤلفه را اجرا و تمدن اسلامی را به جهان انتقال دهیم.

وی با بیان اینکه ریشه انقلاب و نظام اسلامی در خون شهدا آنچنان محکم است که در گام دوم در حال اجرای یک تمدن در سطح جهان هستیم، افزود: در گام نخست انقلاب، قدرت را به جایی رساندیم که بتوانیم از خود دفاع کنیم و به قدرتی رسیدیم که همه قدرت های شیطانی و پوشالی در برابر ما لنگ بیندازند و در بحث علم و علوم به برکت شهدا به ۱۰ کشور علمی دنیا تبدیل شویم و در زمینه های نانو، انرژی هسته ای، هوا و فضا حرف برای گفتن داشته باشیم.

آبنوش با تأکید بر اینکه در سایه سار مدیریت ولایت فقیه به کوری دشمنان امروز به این قدرت رسیده ایم، تصریح کرد: همه شهدا چراغ های راه هستند که ما راه را گم نکنیم و جایگاه مقام شهدا را تنها خدا می داند و قطع به یقین شهدا نیاز به فاتحه و رحمت ما ندارند بلکه این ما هستیم که به دعای آنان نیازمندیم.

وی با تأکید بر تداوم یادواره و کنگره های شهدا خاطرنشان کرد: یادواره ها همواره پرده های فراموشی را از جان انسان کنار زده و موجب آن خواهد بود تا ارزش های زیبای شهدا در ما زنده باشد و به نسل جوان و نوجوان انتقال پیدا کند و اجازه ندهد که دشمنان زشتی ها را برای نسل جوان ما به زیبایی و زیبایی ها را به زشتی مبدل کنند.

آبنوش با اشاره به سردار شهید سعید قهاری به عنوان یکی از فرماندهان و شهدای شاخص گفت: رمز کار سردار شهید قهاری در زندگی و کار بعد ولایت مداری بود که این امر موجب آن شد تا در زندگی تعالی داشته و برای جامعه و به ویژه جوانان و نوجوانان به یک ستاره تبدیل شود.

وی در ادامه با اشاره به بحث قدرت سیاسی اظهار کرد: قدرت مسئولان از مردم و ملت بوده و اگر امروز مجلس، شورا و شهردار خوبی داشته باشیم به واسطه انتخاب درست مردم بوده و باید همواره  تلاش کنیم تا در انتخابات امانت را به اهل آن بسپاریم.

منبع:ایسنا

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت