وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 19 آذر 1398 ساعت 07:58   |   کد مطلب: 38419
فرمانده سپاه ناحیه نهاوند گفت: ۳۹۴ نفر از دانش‌آموزان نهاوند به اردوهای راهیان نور اعزام شدند.

به گزارش نافع، علی مختاری امروز در گفت‌وگو با خبرنگارما اظهار کرد: از ابتدای سال تحصیلی تا کنون ۳۹۴ نفر از دانش‌آموزان مدارس متوسطه دوم این شهرستان در قالب دو اردوی راهیان نور به مناطق غرب و جنوب کشور اعزام شدند.

وی افزود: دانش‌آموزان اعزامی به اردوی راهیان نور شامل ۷۴ نفر پسر و ۳۲۰ نفر دختر هستند که به مناطق غرب و جنوب اعزام شدند.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند اضافه کرد: دانش آموزانی که به مناطق جنوب اعزام شده اند به مدت سه روز از مناطق عملیاتی کربلای ۵ در شلمچه، خرمشهر، طلائیه، چزابه و هویزه بازید می‌کنند .

وی افزود: اعزام کاروان دانش آموزان دختر در قالب هشت اتوبوس به همراه تدارکات لازم صورت گرفت که در داخل هر اتوبوس یک نفر از راویان جنگ برای بازگو کردن ایثارگری‌های رزمندگان دوران دفاع مقدس حضور پیدا کردند.

مختاری به تاثیر برگزاری اردوهای راهیان نور در بین دانش‌آموزان اشاره کرد و گفت: تجربه سال‌های گذشته نشان می‌دهد که دانش آموزان علاقه زیادی به حضور در این کاروان دارند و از برگزاری آن استقبال می‌کنند.

وی گفت: در شرایط کنونی اردوی راهیان نور یکی از برنامه‌هایی است که می‌تواند دانش‌آموزان را با فرهنگ ایثار و شهادت آشنا کند، همین مساله توطئه‌های فرهنگی دشمن را نقش بر آب می‌کند.
منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت