وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 18 آذر 1398 ساعت 13:45   |   کد مطلب: 38416
رئیس هیئت تیراندازی استان همدان گفت: همدان از بیستم آذر ماه میزبان اردوی تیم‌ ملی تیراندازی در ۲ بخش آقایان و بانوان است.

به گزارش نافع، ناصر محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار ما با بیان این که وجود زیرساخت‌های مناسب تیراندازی در استان همدان باعث شده است تا فدراسیون برای میزبانی از مسابقات کشوری و اردوی تیم‌های ملی نگاه ویژه‌ای به همدان داشته باشد اظهار داشت: با درخواست هیئت استان و مساعدت فدراسیون میزبانی از اردوی تیم ملی بزرگسالان در 2 بخش آقایان و بانوان به همدان سپرده شد.

وی افزود: اردوی تیم ملی بانوان از روز چهارشنبه 20 آذر ماه در همدان برگزار می‌شود و تا شنبه ادامه خواهد داشت.

محمودی عنوان کرد: اردوی تیم ملی آقایان نیز بلافاصله پس از اردوی تیم ملی بانوان به میزبانی همدان برگزار می‌‌شود.

رئیس هیئت تیراندازی استان همدان در رابطه با دلیل عدم موفقیت نمایندگان تیراندازی همدان در مسابقات کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو هم گفت: مه‌لقا جام بزرگ در 2 المپیک متوالی حضور داشته است و امیدوار بودیم برای بار سوم هم موفق به کسب سهمیه المپیک شود، اما مصدومیت شدید مانع از این امر شد.

محمودی افزود: جام بزرگ از ناحیه زانو دچار مصدومیت شدید شد و 5 ماه از تمرینات دور بود و حتی تا جراحی زانو نیز پیش رفت و همین مسئله باعث شد با آمادگی کامل در مسابقات کسب سهمیه حاضر نشود.

وی با بیان این که جام بزرگ در کسب مقام سوم تیمی این مسابقات برای تیم ملی بانوان ایران نقش مهمی ایفا کرد اظهار داشت: مینا قربانی دیگر نماینده تیراندازی همدان نیز برای نخستین بار بود که در مسابفات کسب سهمیه حضور داشت و با وجود عملکرد خوب وی نیز به دلیل سطح بسیار بالای مسابقات از کسب سهمیه باز ماند.

رئیس هیئت تیراندازی استان همدان با اشاره به اقدامات هیئت تیراندازی در راستای استعدادیابی هم گفت: پس از تجهیز و راه اندازی سالن تیراندازی آموزش و پرورش تفاهمنامه‌ای با اداره کل آموزش پرورش همدان برای استعدادیابی در مدارس به امضا رساندیم.

محمودی با اشاره به این که به همین منظور مربیان هیئت در مدارس همدان کلاس‌های آموزشی برگزار و استعدادها را شناسایی کردند عنوان کرد: برای اعضای خانه هوش همدان نیز کلاس‌های آموزشی برگزار کردیم.

وی تصریح کرد: دوره‌های اختصاصی آموزش نوجوانان و جوانان را نیز به صورت مستمر در مدارس همدان برگزار می‌‌کنیم.

رئیس هیئت تیراندازی استان همدان با اشاره به گران بودن سلاح و مشکلات هیئت و تیراندازان برای تامین سلاح با ارائه 2 پیشنهاد به مسئولان استان گفت: پیشنهاد می‌کنم برای تامین سلاح وام‌هایی با بهره کم در اختیار ورزشکاران قرار بگیرد. همچنین به مدیرکل صمت استان نیز پیشنهاد دادیم برای خرید سلاح و قطعات ارز نیمایی اختصاص دهد.

محمودی با اشاره به این که تیم‌های آقایان و بانوان استان همدان تاکنون در مسابقات لیگ یک نتایج درخوری کسب کردند تاکید کرد: با توجه به توسعه زیرساخت‌ها و نیز برنامه‌های هیئت در راستای استعدادیابی دوران موفقی را برای تیراندازی همدان پیش بینی می‌کنیم.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت