وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 18 آذر 1398 ساعت 13:33   |   کد مطلب: 38413
ییس پلیس راه استان همدان گفت: بر اثر تصادف زنجیره ای پنج دستگاه خودرو در محور همدان - قروه نرسیده به روستای "همه‌کسی" یک تن فوت و ۱۳ نفر مجروح شدند.

به گزارش نافع، سرهنگ رضا عزیزی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: در این تصادف زنجیره ای ابتدا یک دستگاه پراید با نزدیک شدن به جاده مه آلود سرعت خود را تا حد ممکن کاهش می دهد اما یک دستگاه کامیون با سرعت بالا از پشت سر با این وسیله نقلیه برخورد می کند.

وی اضافه کرد: همچنین یک دستگاه مینی بوس با کامیون برخورد کرده و یک دستگاه پژو نیز به مینی بوس و پژو دیگری به سواری پژو نخست در نزدیکی روستای همه کسی برخورد می کند.

رییس پلیس راه استان همدان اظهار داشت: ۱۳ تن در این تصادف زنجیره ای مجروح شد و یک نفر فوت کرد و از بین مجروحان نیز هشت تن بستری و پنج تن به صورت سرپایی مداوا شدند.

سرهنگ عزیزی تاکید کرد: بی توجهی به جلو و نکاستن سرعت با نزدیک شدن به محدوده مه آلود عامل بروز این تصادف زنجیره ای است.

وی ادامه داد: همچنین روز گذشته در جاده قدیم همدان - ساوه ۵۰۰ متری روستای فیض آباد یک دستگاه سواری تیبا با وانت تویتا به صورت رخ به رخ برخورد می کنند.

رییس پلیس راه استان همدان ادامه داد: با وجود بارش تگرگ در این جاده اما راننده تیبا با سرعت غیرمطمئنه اقدام به تردد کرده بود که موجب انحراف وسیله نقلیه از مسیر اصلی و برخورد پهلوی سمت راست با جلو وانت تویتا می شود.

سرهنگ عزیزی ادامه داد: راننده تیبا مجروح و سرنشین این وسیله نقلیه به علت شدت ضربه وارده و گیر کردن داخل خودرو در دم جان خود را از دست داد.
انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت