وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 18 آذر 1398 ساعت 13:19   |   کد مطلب: 38411
فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان با بیان اینکه باید جهادی وارد عرصه خدمت به مردم و کشور شد بی‌آنکه بهانه آورد گفت: در حوزه اقتصادی اگر با روحیه جهادی پیش برویم موفق خواهیم بود و مشکلی نخواهیم داشت.

به گزارش نافع، سردار مظاهر مجیدی ظهر امروز در همایش طلایه‌داران اقتصاد مقاومتی و تجلیل از کارآفرینان موفق بسیجی استان اظهار کرد: مقام معظم رهبری بر خصوصیت اخلاص و کار برای رضای خدا تاکید دارند که بنده این ویژگی را در بین گروه‌های جهادی دیده‌ام.

وی با بیان اینکه باید در موضوعات مختلف مطیع امر رهبر بود گفت: جهادگران نیز در این حوزه وارد کار شده‌اند و توانسته‌اند در عرصه محرومیت‌زدایی، اقتصاد مقاومتی و کمک به محرومان خوش بدرخشند.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با گریزی به پیش‌بینی امام خمینی(ره) مبنی بر فروپاشی و تحقق آن گفت: مقام معظم رهبری نیز اوایل سال 97 فرمودند استکبار و آمریکایی‌ها به دنبال این هستند که در کشورها فتنه‌ای را ایجاد کنند؛ حتی جایی گفتند «شاید آنها ما را در سال 97 مشغول کنند و طرح خود را در سال 98 پیاده کنند» که عملا دیدیم این اتفاق رخ داد.

 وی با اشاره به اینکه دشمن طراحی خود را سه سال پیش انجام داد و در سال 98 پیاده کرد افزود: فرمایشات، هشدارها و دیدگاه‌های مقام معظم رهبری یک نقشه راه است اما ما از آن غافل هستیم.

مجیدی با تأکید بر اینکه باید مطیع بودن نسبت به امر ولایت را با تمام وجود اجرا کنیم و بهانه نیاوریم خاطرنشان کرد: به لطف تدابیر رهبری و تبعیت عناصر نظامی از بیانات ایشان در حوزه نظامی به موفقیت‌ها و دستاوردهای بزرگی دست یافته‌ایم اما در حوزه اقتصادی با وجود تأکیدات راهگشای رهبر چون به آن عمل نمی‌کنیم با مشکل مواجهیم.

وی گفت: وقتی مقام معظم رهبری ۱۰ سال را با نام اقتصاد نامگذاری می‌کنند چرا در این حوزه موفق نبوده‌ایم چون هنوز برای برخی از دست‌اندرکاران باور قلبی در این زمینه ایجاد نشده است.

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان با بیان اینکه باید جهادی وارد عرصه خدمت به مردم و کشور شد بی‌آنکه بهانه آورد افزود: در حوزه اقتصادی اگر با روحیه جهادی پیش برویم موفق خواهیم بود و مشکلی نخواهیم داشت.

وی با اشاره به اینکه در گروه‌های جهادی می توان الگوی بسیار خوبی برای کشور ترسیم کرد اما باید ضوابطی تعریف شود در ادامه از اقدامات سپاه در هفته بسیج خبر داد و گفت: قرار بود از بین ۴۰ هزار پروژه کشور  یک‌هزار  و۴۰ پروژه در استان همدان انجام شود که خوشبختانه توانستیم آن را به یک‌هزار و ۶۰ مورد برسانیم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت