وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 16 آذر 1398 ساعت 08:23   |   کد مطلب: 38388
فرمانده انتظامی شهرستان همدان گفت: با همراهی مردم و حضور به موقع پلیس سارقان یک طلافروشی در منطقه حصار امام خمینی شهر همدان دستگیر شدند.

به گزارش نافع، سرهنگ جمشید باقری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگارما بیان کرد: ساعت ۲۰ و ۲۰ دقیقه پنجشنبه گذشته خبر یک مورد سرقت طلافروشی به مرکز فوریت های پلیسی اطلاع رسانی شد که به علت حضور گشتی های پلیسی در محل، در کمتر از ۲ دقیقه در آدرس یاد شده حضور یافتند.

وی افزود: بر اساس بررسی های صورت گرفته، یک زوج وارد مغازه طلا فروشی شده و سه لنگه النگو خریداری می کنند که پس از انداختن النگو در دست زن جوان، فکر فرار به ذهن آنها خطور می‌کند.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان اضافه کرد: مرد جوان از دادن پول طلا امتناع کرده و زن او در این هنگام از داخل مغازه می‌گریزد اما مالک حدود ۵۶ ساله طلا فروشی با مرد جوان درگیر شده و از فرار او جلوگیری کرد.

سرهنگ باقری ادامه داد: سارق با استفاده از سلاح سرد و ضربه زدن به ناحیه شکم، مالک طلا فروشی را زخمی کرده اما با حضور و کمک مردم این مرد سارق در داخل مغازه دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان گفت: ماموران نیز با حضور به موقع، همسر سارق را شناسایی و دستگیر کرده و پس از انتقال به مقر انتظامی این زوج به سرقت اعتراف می‌کنند.

سرهنگ باقری  با بیان اینکه مالک مغازه با آمبولانس به مرکز درمانی منتقل شد افزود: سارقان دارای چند فقره سابقه سرقت هستند و در آخرین نوبت شهریورماه امسال توسط پلیس دستگیر شدند.

وی از همراهی و مشارکت مردم در دستگیر سارقان قدردانی کرد و تعامل مردم به عنوان سرمایه های اجتماعی با پلیس را عاملی برای افزایش ضریب امنیت و ارتقای احساس امنیت در شهر همدان دانست.
انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما