وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 15 آذر 1398 ساعت 10:57   |   کد مطلب: 38380
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: دغدغه معلمان تربیت نیروی در تراز انقلاب باشد.

به گزارش نافع، سردار مظاهر مجیدی  در جمع فرهنگیان همدان با بیان اینکه دنبال این بودیم با همکاری آموزش و پرورش در راستای یک ماموریت مهم هم‌افزایی داشته باشیم که باید از دست‌اندرکاران قدردانی کرد اظهار کرد: از زحمات تلاشگران در طرح «شهید بهنام محمدی» و «معلم آینده‌ساز» قدردانی می‌کنم.

وی با بیان اینکه به لطف خدا در ۴۰ سال از حیات انقلاب اسلامی تجارب بسیاری به دست آورده‌ایم گفت: اتفاقات هفته‌های گذشته و طول هشت سال دفاع مقدس برای نظام مقدس جمهوری اسلامی انفجار نور هستند و اگر این اتفاقات نباشد خود را آماده نخواهیم ساخت.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه نقش معلمان در هشت سال جنگ تحمیلی فراموش نمی‌شود اضافه کرد: در آن دوران نیروهای رزمنده‌ در سنگر دفاع از کشور حاضر بودند و معلمان نیز پا به پای آنها حضور داشتند و به آنها درس می‌دادند.

وی با اشاره به اینکه  در بحبوحه جنگ و در دل مناطق جنگی معلمان عاشقانه کار خود در مسیر تدرس دانش‌آموزان را پیش بردند افزود: راه موفقیت کشور در گرو کسب تجربه از دوران دفاع مقدس و ایمان به خداست.

مجیدی گفت: در مسائل آموزشی و نظامی، اگر یک مربی و فرمانده در عقبه برای تربیت نیروی خود زحمت بکشد در شب حمله جوابش را می‌گیرد که در عرصه علم‌آموزی و تلاش برای پیشرفت کشور نیز باید چنین نگاهی داشت.

وی با بیان اینکه تحقق تمدن بزرگ جهانی نیازمند حرکت شتابنده است افزود: همدان یکی از استان‌هایی است که بصیرت و ولایت‌مداری در آن موج می‌زند.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه نمی‌گوییم در همدان مشکلی وجود ندارد اما به اندازه‌ای که این عظمت را پایین آورد نیست افزود: در اتفاقات اخیر مردم بافرهنگ استان توطئه دشمن را خنثی کردند که باید از آنها قدردانی کرد.

وی با بیان اینکه معلم انقلابی باید برای تربیت نیرو تلاش کند و در این راه شب و روز نداشته باشد گفت: تربیت دانش‌آموز نباید صرفا معطوف به مدرسه باشد بلکه اگر لازم شد باید در خارج از مدرسه نیز با دانش‌آموزان ارتباط برقرار کرد.

مجیدی با بیان اینکه دانش‌آموزان با ضمیری پاک آماده پذیرش مسائل اخلاقی هستند تصریح کرد: برقراری ارتباطات خارج از ساعت مدارس بسیار موثر است ولو اکتفا به یک زنگ شود.

وی تأکید کرد: امروز برای تربیت نیروی تراز انقلاب اسلامی همه باید تلاش کنیم و در این راستا وظیفه و رسالت بزرگ و سنگینی بر دوش داریم.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت