وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 14 آذر 1398 ساعت 09:02   |   کد مطلب: 38371
نماینده ولی فقیه در استان همدان با بیان اینکه باید به ظرفیت مردمی در اقتصاد توجه شود گفت: در عرصه خصوصی‌سازی از ظرفیت‌های بزرگی در کشور برخورداریم که مدیران و مسئولان باید در امر اعتمادسازی در جامعه قدم جدی بردارند.

به گزارش نافع، آیت‌الله حبیب‌الله شعبانی  در جمع کارآفرینان و تولیدکنندگان همدانی با تبیین مشکلات اقتصادی موجود در کشور اظهار کرد: امروز در میدان سخت اقتصادی به خاطر وجود تحریم‌ها و برخی قوانین سخت و دست و پا گیر با مشکلات بسیاری مواجهیم.

وی کارآفرینان را سربازان مبارزه با جنگ اقتصادی دانست و گفت: متاسفانه اقتصاد ما به عرصه‌ای برای تهاجم دشمن تبدیل شده است.

نماینده ولی فقیه در استان همدان با بیان اینکه دشمن خارجی از راه‌های مختلفی چون قاچاق کالا و ممنوعیت صادرات به دنبال ضربه زدن به اقتصاد کشور هستند گفت: بنده کارآفرینان و تولیدکنندگان را مدیرانی خوب می‌دانم زیرا یک مدیر خوب مرد روزهای سخت است.

وی ورود دولت به عنوان متصدی را در شرایط فعلی نادرست خواند و اظهار کرد: فعلا با اطلاعات اقتصادی موجود دولت به معنای حاکمیت و نه معنای خاص دولت، نباید به تصدی‌گری بپردازد بلکه باید نقش تسهیل‌گر را ایفا کند.

شعبانی استفاده از ظرفیت‌های مردمی در اقتصاد را مهم عنوان کرد و گفت: ادارات و نهادهای تصمیم‌گیر باید با تسهیل مسیر تولید از مردمی که در میدان تولید حضور دارند استفاده کند و آن‌ها میدان‌دار این فرایند باشند.

وی با بیان اینکه در عرصه خصوصی‌سازی از ظرفیت‌های بزرگی در کشور برخورداریم که مدیران و مسئولان باید در امر اعتمادسازی در جامعه قدم جدی بردارند افزود: ریشه بسیاری از موانع تولید مربوط به مشکلات کلان کشور است.

نماینده ولی فقیه در استان همدان با بیان اینکه همدان دارای ظرفیت‌های فراوانی است امیدواریم که با همت مسوولان شاهد فعالیت تولیدی‌های بیشتر و رونق در سطح استان باشیم گفت: امروز نیاز داریم در امر کمیت و کیفیت با تمام وجود به میدان بیاییم و ظرفیت واحدهای موجود را نیز به ۱۰ برابر وضعیت فعلی تبدیل کنیم.

وی در پایان خواستار مبارزه با قاچاق کالا به صورت جدی در کشور شد و تاکید کرد: قاچاق کالا آسیب‌های جدی بسیاری به واحدهای تولیدی ما وارد کرده است و لذا نیازمند ایجاد حساسیت و برخود جدی‌تری در این زمینه هستیم.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت