وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 14 آذر 1398 ساعت 09:00   |   کد مطلب: 38370
در روز چهارم ثبت نام کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس ۵۰ نفر ثبت نام کردند که با این اتفاق تعداد نفرات به 137 نفر رسید.

به گزارش نافع، در چهارمین روز از ثبت نام کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شواری اسلامی ۵۰ نفر از همدان ثبت نام کردند و مجموع داوطلبان طی چهار روز به ۱۳۷ نفر رسید.

در سه روز اول ثبت نام کاندیداهای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ۸۷ نفر در استان همدان ثبت نام کردند و در روز چهارم ۵۰ نفر نیز به آنها افزوده شد.

مهم‌ترین خبری که امروز در استان پیچید، ثبت نام آیت‌الله رازینی نماینده سابق مردم استان همدان در مجلس خبرگان رهبری است. آیت‌الله رازینی که در آخرین انتخابات مجلس خبرگان رهبری از راه یابی به این مجلس بازماند، تصمیم گرفته است از حوزه انتخابیه رزن و درگزین که زادگاه او به حساب می‌آید، کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شود، این اتفاق باعث می‌شود این دوره از رقابت‌ها در رزن حساسیت خاص خود را داشته باشد.

روز چهارم روز جوانان نیز بود، دو بانو هم از ملایر به ترتیب با 30 سال و 18 روز و 31 سال برای شرکت در انتخابات ثبت نام کردند. 

نکته قابل توجه این است که از محل وزارت کشور نیز کاندیداهایی برای حوزه‌های مختلف انتخابیه استان همدان از جمله ملایر، بهار و کبودراهنگ ثبت نام کردند.

همچنین امروز اسامی اعضای هیأت‌های اجرایی مراکز شهرستان‌های استان منتشر شد، البته امروز شاهد ثبت نام چهار نفر قاضی در سراسر استان همدان بودیم که به نوعی جالب توجه است.

امروز بنابر اعلام رئیس ستاد انتخابات استان همدان ۵۰ نفر در استان همدان برای کاندیداتوری مجلس شورای اسلامی نام‌نویسی کردند.

مصطفی آزادبخت با اشاره به اینکه از این تعداد ۶ نفر خانم و ۴۴ نفر آقا بودند اظهار کرد: در حوزه انتخابیه همدان و فامنین ۱۷ نفر، در ملایر ۹ نفر، نهاوند سه نفر، تویسرکان چهار نفر، بهار و کبودراهنگ پنج  نفر، اسدآباد ۵  نفر و رزن و درگزین هفت نفر ثبت‌نام کردند.

وی افزود: مدرک تحصیلی افراد شرکت‌کننده به ترتیب ۴۳ نفر دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و چهار نفر دکترا و سه نفر حوزوی است.

رئیس ستاد انتخابات استان همدان درباره شغل ثبت‌نام‌کنندگان نیز گفت: ۲۰ نفر کارمند، پنج نفر استاد، ۶ نفر فرهنگی، هفت نفر آزاد، چهار نفر بازنشسته، یک پزشک، چهار قاضی، یک نفر بیکار ثبت نام کردند و برای عنوان «سایر» نیز دو نفر درج شده است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت