وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 13 آذر 1398 ساعت 08:09   |   کد مطلب: 38360
فرماندار تویسرکان خرید محصولات گلخانه‌ای فرسفج توسط تاجران خارجی را تکذیب کرد و از حضور سرزده برای بررسی وضعیت نانوایی‌ها و اغذیه‌فروشی‌ها در تویسرکان خبر داد.

به گزارش نافع، سید رسول حسینی  در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان با تاکید بر نظارت مستمر بر بازار به منظور کنترل و تنظیم قیمت اظهار کرد: کسبه و فعالان بازار باید قیمت کالاهای عرضه شده را به شیوه‌های مرسوم در راستای اطلاع‌رسانی به افکار عمومی اجرا کنند.

وی با اعلام نارضایتی از نوع و نحوه ارائه خدمات رستوران‌ها، اغذیه‌فروشی‌ها، داروخانه‌ها و نانوایی‌های شهرستان گفت: عدم رعایت مسائل بهداشتی در مرکز شهر تویسرکان کاملا مشهود است، ما تصمیم داریم که سرزده وضعیت این مجموعه را از نزدیک بررسی کنیم.

فرماندار تویسرکان بر شکل‌گیری یک خرد جمعی به منظور تعیین محل استقرار و حتی چگونگی ایجاد فروشگاه‌های زنجیره‌ای در سطح شهرستان تاکید کرد: فعالیت بیش از ظرفیت این فروشگاه‌ها در تویسرکان زمینه نارضایتی عده‌ای از کاسبان را فراهم کرده، بررسی راهبردی این مهم ضرورت دارد که باید مد نظر قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه جایگاه گاز ال.پی.جی در شهرستان فعال است که مازاد بر نیاز هم هست،، درباره شایعه خرید محصولات گلخانه ای فرسفج توسط تاجران خارجی تاکید کرد: طبق اعلام مسوولان مربوطه در شهرستان این مطلب صحت ندارد.

حسینی با بیان اینکه براساس سرشماری نفوس و مسکن آرد نانوایی‌های شهرستان سهمیه‌بندی شده و طبق دستورالعمل استانی اجازه صدور مجوز ایجاد نانوایی جدید داده نشده است افزود: توجه به کیفیت نان، وزن آن، رعایت زمان خدمات‌دهی به ویژه رعایت بهداشت نان را مسوولان ذیربط به عنوان یک اصل در دستور کار داشته باشند و برخورد قانونی با هرگونه تخلف لحاظ شود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت تویسرکان نیز با اشاره به اینکه بازرسی انفرادی و گشت مشترک در راستای تنظیم بازار به صورت مداوم در حال انجام است گفت: ۲۶ تن شکر با قیمت هر کیلو ۳ هزار و ۵۰۰ تومان مصوب دولتی در تویسرکان توزیع شده است.

جهانبخش نورعلئیی در پایان سخنانش از توزیع ۲۵ تن برنج  از طریق ۱۷ نقطه به نرخ دولتی هر کیلو ۶ هزار و ۸۰۰ تومان در راستای تنظیم بازار در شهرستان خبر داد.

منبع:فارس

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پربیننده ها