وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 10 آذر 1398 ساعت 20:22   |   کد مطلب: 38336
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلابی استان همدان با بیان اینکه انتخاب اصلح جهاد در راه خداست گفت: باید نیروهای ارزشی و توانمند را انتخاب کرده و روانه مسندهای تصمیم‌گیری کنیم.

به گزارش نافع، حاج میرزامحمد سلگی عصر امروز در مجمع عمومی ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی همدان با بیان اینکه این مجمع در برگیرنده احزاب انقلابی و شخصیت‌های برجسته و ارزشمند استان است اظهار کرد: البته مردم دارالمومنین همدان اشخاصی برجسته، مومن و انقلابی هستند.

وی با اشاره به اینکه نیت ما گام گذاشتن در راه الهی است افزود: همه نیروهای انقلابی یک امت واحده هستند و چپ و راست و جناح در آنها مطرح نیست، همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند برای ما انقلابی و غیر انقلابی ملاک است.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلابی استان همدان با بیان اینکه اصول ما در انقلاب استقرار حکومت انقلابی شیعه، تبعیت از ولایت فقیه، تحقق حکومت اسلامی و گرامیداشت مقام شهداست تصریح کرد: فروع ما نیز انجام وظیفه است به طوری که باید اصلاح امور دین و مردم را وظیفه همگانی بدانیم.

وی با اشاره به اینکه وظیفه همه ما پرهیز از تفرقه است ادامه داد: باید نیروهای ارزشی و توانمند را انتخاب کرده و روانه مسندهای تصمیم‌گیری کنیم.

سلگی با بیان اینکه انتخاب اصلح جهاد در راه خداست خاطرنشان کرد: ما در انتخابات پیش رو دو  وظیفه بر عهده داریم که نخستین آن حضور گسترده و سپس انتخاب افراد اصلح است.

وی با اشاره به اینکه اگر حضور گسترده باشد اما بنی‌صدر انتخاب شود، گناه کرده‌ایم گفت: بزرگترین معروف و منکر انتخابات است چراکه اگر افراد شایسته و خادم به مردم، دین و اسلام انتخاب شوند یک معروف بزرگ انجام شده است.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلابی استان همدان اظهار کرد: اگر افراد شایسته، ولایت‌مدار که انگیزه خدمت به مردم و اسلام را دارند انتخاب شوند، مشکلات، دغدغه‌ها و موانع پیش رو که بعضاً امروز وجود دارد را نخواهیم داشت.

وی با بیان اینکه اگر عکس این انتخاب صورت گیرد اتفاقات امروز رخ می‌دهد افزود: یک‌شبه تصمیم می‌گیرند، بدون اینکه به مردم اطلاع دهند و در نتیجه شد آنچه شد.

سلگی با اشاره به اینکه باید تدبیر لازم به کار گرفته شود و از بروز چنین اتفاقاتی جلوگیری کرد عنوان کرد: امروز مردم برای معیشت خود مشکل دارند و ما باید در راه برطرف کردن این مشکلات گام برداریم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما