وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 10 آذر 1398 ساعت 07:54   |   کد مطلب: 38328
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) در ملایر با بیان اینکه از ابتدای امسال ۶۰ مورد جهیزیه به نوعروسان زیر پوشش اهدا شده است گفت: مبلغ هر کدام از این جهیزیه ها حدود ۱۵ میلیون تومان بوده است.

به گزارش نافع،  تیمور کرمی مقدم  در حاشیه اهدای جهیزیه نوعروسان زیر پوشش کمیته امداد ملایر اظهار کرد: در حال حاضر ۲۳ هزار نفر در قالب بیش از ۱۰ هزار خانوار زیر پوشش کمیته امداد ملایر هستند.

وی افزود: این خانواده‌ها از خدمات مختلف این نهاد بهره‌مند می‌شوند که یکی از این خدمات تهیه جهیزیه نوعروسان با  کمک‌های منابع داخلی امداد و کمک خیران است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) در ملایر با اشاره به اینکه از ابتدای امسال ۶۰ مورد جهیزیه به نوعروسان زیر پوشش اهدا شده است گفت: مبلغ هر کدام از این جهیزیه ها حدود ۱۵ میلیون تومان بوده است.

وی با بیان اینکه ۲۴ مورد جهیزیه که طی تفاهمنامه‌ای با سپاه و منابع داخلی تهیه شده بود امروز به نوعروسان اهدا شد   تصریح کرد: مبلغ هر کدام از این  جهیزیه‌ها نیز ۱۵ میلیون تومان بوده است.

کرمی‌مقدم ضمن تقدیر از کمک خیران و نیکوکاران افزود: پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال بتوانیم ۴۰ جهیزیه دیگر را به نوعروسان زیر پوشش این نهاد اهدا کنیم.

وی با بیان اینکه کمیته امداد ملایر در راستای خدمات‌دهی به نوعروسان کلاس‌های مشاوره، مهارت‌های زندگی و برنامه‌های آموزشی برگزار می‌کند تصریح کرد: در سال جاری ۷۰ نفر از نوعروسان زیر پوشش این نهاد از خدمات این کلاس‌ها بهره‌مند شدند و تا پایان سال نیز برای ۵۰ نفر دیگر از نوعروسان این کلاس‌ها برگزار خواهد شد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) در ملایر با اشاره به  اینکه تعداد زیادی از واحدهای افراد زیر پوشش این نهاد در سیل ابتدای امسال خسارت و یا تخریب شده‌اند گفت: ۱۱۴ واحد تخریبی شناسایی شدند که  قرار شد ۹۰ مورد از این واحدها تا پایان سال ساخته شوند.

وی از خیران و مردم خواست با توجه به فصل سرما کمیته امداد را در خدمات‌دهی بهتر برای احداث مسکن واحدهای آسیب‌دیده مددجویان یاری کنند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت