وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 10 آذر 1398 ساعت 07:53   |   کد مطلب: 38327
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با اشاره به برگزاری نمایشگاه سراسری کتاب در همدان خبر داد و گفت: تاریخ دقیق برگزاری، اعتبار و جزئیات آن پس از هماهنگی با وزارت ارشاد اعلام می‌شود.

احمدرضا احسانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما از برگزاری نمایشگاه سراسری کتاب در همدان خبر داد و اظهار کرد: روز دقیق برگزاری این نمایشگاه قطعی نشده است زیرا تاریخ برگزاری نمایشگاه در طول سال در وزارت ارشاد بسته می‌شود و همدان با یک جابجایی برگزارکننده آن خواهد بود.

وی با بیان اینکه پنج سالی است که نمایشگاه کتاب در همدان برگزار نشده است گفت: بعد از تعیین تاریخ دقیق برگزاری نمایشگاه، اعتبار و جزئیات آن اعلام می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان تصریح کرد: در حال حاضر مقرر شده نمایشگاه دی ماه امسال با حضور همه ناشران کشور برگزار شود.

وی در خصوص پویش کتاب‌گردی که در هفته کتاب انجام شد نیز توضیحاتی داد و افزود: در «هفته کتاب» سری به کتاب‌فروشی‌های معتبر و بزرگ زدیم تا از نزدیک با مسائل و دغدغه‌های آنها آشنا شویم.

احسانی با بیان اینکه طی جلسه‌ای مشکلات کتاب‌فروشی‌ها بررسی می‌شود یادآور شد: طی این هفته جلسه‌ای با کتاب‌فروشی‌ها خواهیم داشت تا مشکلات انها را با حضور ناشران بررسی و رفع کنیم.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما